من با خرید این محصول دقیقاً چه چیزی به دست می‌آورم؟

۱- ویدیوهای کلاس. این ویدیوها، در واقع رکورد تصویری لپ‌تاپ مدرس به همراه صدای ایشان است. این ویدیوها همگی با کیفیت HD بوده و پس از نویزگیری و حذف زوائد کلاس (صدای سرفه، تایم آنتراک، تایم تمرین، شوخی‌ها و…) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

دانلود نمونه‌ی ویدیوها

 

۲- اسلایدهای کلاس. اسلایدهای کلاس (pdf) به مثابه‌ی جزوه‌ی کلاس است. البته چیزی فراتر از یک جزوه‌ی نوشتاری. یک جزوه که با دارا بودن تصاویر گوناگون به درک بیشتر مطالب کمک می‌کند، مجموع این اسلاید که مدرس از روی آن تدریس می‌کند، بیشتر از ۱۷۰ صفحه است.

 دانلود نمونه‌ی اسلایدها

 

حضور در کلاس برای من کافی است. چرا باید ویدیوها و اسلایدهای کلاس را بخرم؟

آفت دانش، فراموشی است. کم‌رنگ‌ترین جوهرها از قوی‌ترین حافظه‌ها ماندگارترند.

داشتن ویدیوها و اسلایدهای کلاس امکان مرور چندباره‌ی مطالب را به شما می‌دهد. شما با داشتن ویدیوهای کلاس می‌توانید مطالب را هرچند بار که نیاز داشتید مرور کنید.

همچنین، با وجود ویدیوها و اسلایدهای کلاس از جزوه نوشتن بی‌نیاز می‌شوید. در نتیجه می‌توانید زمان حضور در کلاس به یادگیری مطلق و رفع اشکال بپردازید و وقت خود را بابت یادداشت کردن مطالب هدر ندهید.

تجربه نشان داده است که بیشتر از ۹۰٪ کسانی که موقع ثبت نام، این محصول را نمی‌خرند، طی دوره اقدام به خرید آن می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم با خرید آن در همین ابتدا، فایل‌ها را از ابتدای کار داشته باشید تا بهره‌وری حداکثری از آن‌ها را داشته باشید.

اگر جلسه‌ای را غایب باشم، این ویدیوها و اسلایدها تا چه حد می‌تواند به من کمک کند تا به کلاس برسم؟

۱۰۰٪
برای هرکسی ممکن است که جلسه‌ای را غایب باشد. در این صورت اگر خودتان را به کلاس نرسانید، تا آخر دوره را از دست می‌دهید. تنها راه جبران غیبت و رسیدن به کلاس، دیدن رکوردهای کلاس و مرور اسلایدهاست.

فایل‌ها به چه صورت در اختیار من قرار می‌گیرد؟

به صورت هفتگی (بعد از تشکیل هر جلسه) و از طریق همین وبسایت.

در صورتی که با دانلود فایل‌ها مشکل دارید، می‌توانیم آن‌ها را برایتان روی فلش کپی کنیم. اما خوب است متذکر شویم که با روش‌های خاصی که ما برای خروجی گرفتن از ویدیوها به کار می‌بریم، ضمن حفظ کیفیت ویدیوها، حجم نهایی آن‌ها قابل قبول بوده و به راحتی قابل دانلود است.