دوره آموزشی طراحی وبسایت با وردپرس

شهریه دوره حضوری: ۵۰۰ هزار تومان
شهریه دوره غیرحضوری: ۳۵۰ هزار تومان

از طراحی وبسایت چیزی نمی‌دانید؟ پس این دوره مخصوص شماست. در این دوره از صفر صفر، آموزش طراحی وبسایت را شروع می‌کنیم و تا پایان دوره یک وبسایت چند منظوره و نیز یک وبسایت فروشگاهی با قابلیت پرداخت آنلاین (درگاه پرداخت بانکی) درست می‌کنیم. تمام مراحل به صورت قدم به قدم و جزء به جزء آموزش داده خواهد شد.

با صرف کمتر از نصف هزینه‌ای که باید برای برون‌سپاری طراحی یک وب‌سایت انجام دهید، خودتان این کار را یاد بگیرید و به هر تعداد که می‌خواهید، وب‌سایت ایجاد کنید.

دوره حضوری (۵۰۰ هزار تومان) دوره غیرحضوری (۳۵۰ هزار تومان)

زمان‌بندی دوره

√ مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت

√ تعداد جلسات دوره: ۳ جلسه

√ مدت زمان هر جلسه: ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه

√ تعداد جلسات در هر هفته: ۱ جلسه

√ روز و ساعت برگزاری جلسات: دوشنبه‌ها ۱۷:۳۰| چهارشنبه‌ها ۱۷:۳۰ | جمعه‌ها ۱۶

√ نکته: انتخاب روز کلاس به عهده‌ی خودتان است.

√ شروع دوره حضوری: ابتدای بهمن ماه

√ شروع دوره غیرحضوری: بلافاصله بعد از ثبت‌نام (امکان دریافت حضوری فایل‌ها)

پشتیبانی دوره

√ پشتیبانی خارج از کلاس

√ نحوه پشتیبانی: ارتباط مستقیم با مدرس دوره از طریق ایمیل و تلگرام

√ مدت زمان پشتیبانی: تا یک هفته پس از پایان دوره

شرایط پرداخت

√ امکان پرداخت اقساطی شهریه (در دو مرحله)

√ پرداخت اقساطی برخلاف بسیاری از آموزشگاه‌ها باعث پرداخت نهایی بیشتر نمی‌شود.

√ برای پرداخت اقساطی نیاز به چک و… نمی‌باشد.

معرفی سریع دوره

اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست…
اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست، روی همان دامنه‌ی قبلی یک سایت جدید بسازید و کنترل همه چیز را از ابتدا در دست خودتان داشته باشید. برای هرکاری منتظر طراح سایتتان نشوید و تا تصمیم گرفتید، خودتان انجامش دهید. علاوه بر مزایای یاد شده، از صرف هزینه‌های گاه و بیگاه برای هر ویژگی یا امکان جدید در سایت، پشتیبانی، بهبودهای فنی و… بی‌نیاز می‌شوید.

اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید…
اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید، طراحی وبسایت یک انتخاب صحیح است. طراحی وبسایت یکی از پولسازترین شغل‌های حال حاضر دنیاست که روز به روز نیز پر رونق‌تر می‌شود. می‌توانید در شرکت‌های طراحی وبسایت مشغول به کار شوید و یا بدون این که به استخدام جایی دربیاید، از روش‌های مختلفی که به شما معرفی می‌کنیم پروژه بگیرید و در خانه و… درآمد بالایی کسب کنید.

اگر محصول یا خدمتی دارید…
اگر محصول یا خدمتی دارید، برای آن یک وبسایت بسازید. محصول یا خدمت خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کنید و صدها و هزاران مشتری داشته باشید، مشتریانی که وبسایت شما را به یک ماشین پولسازی تبدیل خواهند کرد. حتی می‌توانید برای محصولات و خدمات دیگران وبسایت بسازید و در سود تجارتشان با آن‌ها شریک شوید.

اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید…
اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آموزش‌ها حاصل سال‌ها تجربه‌ی کاری و همین‌طور آموزشی ما هستند. ما برای هرکار راه‌های مختلف را آزمایش کرده‌ایم و حالا بهترین راه را به شما می‌گوییم. مثلا ما برای تغییر فونت وبسایت ده‌ها روش را بررسی و آزمایش کرده‌ایم. مبالغ زیادی بابت پلاگین‌های مختلف هزینه کرده‌ایم تا در نهایت پایدارترین و مناسب‌ترین روش را پیدا کرده‌ایم. حالا این روش را در کلاس درس در اختیار شما می‌گذاریم.

چرا طراحی سایت یاد بگیریم؟

تا همین چند سال پیش توی هر خونه‌ای یه آلبوم کارت ویزیت بود که اطلاعات مشاغل مختلف به صورت دسته‌بندی شده داخلش بود.
تلفن زدن به دوست و آشنا هم یک راهکار دیگر برای پیدا کردن کسب و کارها بود.
اما امروز چطور؟ آخرین باری که یک کارت ویزیت از کشوی میز کارتان برداشتید کی بود؟ آخرین بار کی با یک دوست تماس گرفتید تا یک فروشنده یا تعمیرکار به شما معرفی کند یا چیزی را به شما آموزش دهد؟

امروز فرهنگ و سبک زندگی مردم عوض شده است. امروز آدم‌ها نیازهایشان را از طریق اینترنت جستجو می‌کنند. دنیای امروز، دنیای خرید از سوپرمارکت‌های اینترنتی، رستوران‌ها و حتی نان‌وایی‌های اینترنتی است. سایر چیزها که دیگر جای خود دارند.

در آینده‌ای نه چندان دور نه تنها هرکسب و کاری بلکه هر شخص هم به یک وبسایت نیاز خواهد داشت.

وضعیت شغلی شما

شما:
۱- یابیکار هستید و به دنبال کار و کسب و درآمد هستید.
۲- یا کارمند هستید و برای دیگران کار می‌کنید.
۳- یا این که خود صاحب یک کسب و کار هستید.

اگر بیکار هستید پیشنهاد ما فعالیت در حوزه‌ی طراحی وبسایت است. هم می‌توانید یک سایت برای خودتان راه بیندازید و از طریق آن کسب درآمد کنید. هم می‌توانید با توجه به نیاز روزافزون مشاغل به داشتن وبسایت برای آن‌ها وبسایت طراحی کنید و از این طریق کسب درآمد کنید. بهترین کار هم ترکیب این دو مورد با هم است. بعد از مسلط شدن به مقوله‌ی طراحی وبسایت می‌توانید کسب و کارتان را شروع کنید و به هیچ سرمایه‌ی خاصی نیز نیاز نخواهید داشت.

اگر کارمند هستید، احتمالاً از حقوق کارمندی خود رضایت کافی را ندارید. می‌توانید به این کار به چشم شغل دوم خود نگاه کنید. شغل دومی که در قید زمان و مکان خاصی نیست و پتانسیل این را دارد که به درآمد اول شما تبدیل شود. برای درآمد زایی هم می‌توانید به پیشنهادات پاراگراف قبل فکر کنید.

اما اگر خودتان صاحب یک کسب و کار هستید، شک نکنید که باید کسب و کار خود را آنلاین کنید. امروز، آنلاین کردن کسب و کار در کنار شیوه‌ی سنتی آن یک امتیاز و ویژگی نسبت به رقبا محسوب می‌شود. اما به زودی عدم ارایه خدمات یک کسب و کار به صورت آنلاین یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می‌شود.

برون سپاری طراحی وبسایت

ممکن است با خود فکر کنید:

«چرا روی یادگرفتن طراحی وبسایت وقت بذارم. دو سه میلیون میدم واسم انجام میدن و تموم میشه میره دیگه.»

این فکر کاملاً اشتباه است.

سایتی که طراحی آن برون‌سپاری می‌شود، هرگز علی‌رغم رفت و آمدهای فراوان، جلسات توجیهی زیاد و… دقیقاً آن چیزی که شما می‌خواهید، نمی‌شود. هیچ کس بهتر از شما نمی‌تواند ایده‌ی شما را پیاده کند.

علاوه بر آن این کار شما را برای همیشه به طراحتان وابسته می‌کند. البته یک وابستگی پرهزینه و گران. سایت، همیشه به نگهداری، پشتیبانی، بروزرسانی و… نیاز دارد. در صورتی که به اوضاع مسلط نباشید، برای هرمشکلی به طراحتان وابسته خواهید بود و باید برای رفع نیازهایتان هزینه کنید. بهتر است یکبار یاد بگیرید و برای همیشه از دیگران بی‌نیاز شوید.

فراموش نکنید که این مسأله (هزینه‌های بعد از طراحی) برای همه صادق است. یعنی شما در پروژه‌هایی که انجام می‌دهید، بابت انجام نیازهای آتی مشتریان خود هزینه‌های جداگانه دریافت خواهید کرد

آزمون‌های هفتگی

طی برگزاری بیش از ۵۰ دوره آموزشی، راه‌های مختلفی را برای مرور درس‌ها امتحان کردیم. بهترین و پربازده‌ترین راهی که به آن رسیدیم انجام یک آزمون بعد از هر جلسه است

شما بعد از هر جلسه یک هفته فرصت دارید تا هر چندبار که می‌خواهید در آزمون آنلاین مربوط به آن جلسه شرکت کنید. آزمون در انتها نمره‌ی شما را اعلام می‌کند اما جواب‌های صحیح و غلط را مشخص نمی‌کند تا لطف شرکت مجدد در آزمون از بین نرود.

هر جلسه از دوره نیز با پاسخ تشریحی به آزمون هفته قبل توسط مدرس دوره آغاز می‌شود. به این ترتیب هم دانشجو در طی هفته مباحث را مرور می‌کند و هم در ابتدای جلسه مباحث قبلی مرور می‌شود.

البته آخرین جلسه از دوره چون جلسه‌ای در پی خود ندارد، آزمون در انتهای خود جواب‌های صحیح و غلط شما را نیز مشخص می‌کند تا نکته‌ای باقی نماند.

امکان دانلود فایل‌ها را ندارید؟ می‌توانید هر هقته یا هر چند وقت یکبار به آموزشگاه مراجعه کرده تا ما فایل جلسات برگزار شده تا به آن روز را برایتان کپی کنیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه‌ی کسانی که بیکار هستند و قصد دارند یک کسب و کار آنلاین راه‌اندازی کنند.

برای همه‌ی کسانی که شاغل هستند، اما می‌خواهند در کنار شغلشان کسب و کار آنلاین خود را نیز داشته باشند.

برای همه‌ی کسانی که یک بیزینس دارند؛ ولی درصدد ورود قدرتمند به دنیای مجازی نیز هستند.

برای همه‌ی کسانی که ترجیح می‌دهند درخانه بنشینند و به صورت آنلاین درآمد کسب کنند.

برای همه‌ی کسانی که ایده‌ای دارند و می‌خواهند آن را آنلاین کنند.

برای همه‌ی کسانی که از هزینه‌های برون‌سپاری طراحی وبسایت و نیز بدقولی‌های طراحان وبسایت خسته شده‌اند.

برای همه‌ی کسانی که در حال حاضر با انجام پروژه‌های طراحی وبسایت مشغول کسب درآمد هستند؛ اما می‌خواهند کیفیت و قیمت پروژه‌های خود را افزایش دهند.

و همین طور برای شما…

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

برای همه‌ی کسانی که به درآمد فعلی خود قانعند و علاقه‌ای به درآمد بیشتر ندارند.

برای همه‌ی کسانی که اهمیت دنیای کسب و کارهای آنلاین را درک نکرده‌اند و یا نسبت به آن بی‌اعتقادند.

برای همه‌ی کسانی که فکر می‌کنند روش‌های قدیمی درآمدزاییشان تا همیشه جوابگوست و نیازی به وارد شدن به مراحل جدیدتر نیست.

برای همه‌ی کسانی که تصمیمشان برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی چندان جدی نیست.

با شرکت در این دوره دقیقاً چه چیزی به دست می‌آورید؟

۱- دوره طراحی وبسایت

شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری در این دوره شرکت کنید. در صورت انتخاب دوره به صورت غیرحضوری، به جای حضور در کلاس، رکوردهای ویدیویی دوره را دریافت می‌کنید. رکوردها در اختیار هنرجویان حضوری نیز قرار می‌گیرد.

این ویدیوها همگی با کیفیت Full HD بوده و حتی قسمت‌هایی از کلاس که مدرس روی تخته وایت‌بورد چیزی می‌نویسد نیز در آن‌ها هست. تفاوت دوره‌های حضوری و غیرحضوری تنها در حضور در کلاس است و هنرجویان هر ۲ دوره فایل‌ها و آموزش‌های یکسانی دریافت می‌کنند.

۲- رکورد ویدیویی دوره

مباحث طراحی وبسایت کمی سنگین هستند، به نحوی که بعد از کلاس امکان فراموشی آن‌ها محتمل است. به همین جهت ما کلاس‌ها را با کیفیت Full HD رکورد کرده و بعد از هر جلسه در اختیارتان می‌گذاریم تا امکان مرور مطالب را به دفعات دلخواه داشته باشید.

در صورتی که هنرجوی غیرحضوری دوره باشید، به جای شرکت در کلاس، این رکوردها را دریافت می‌کنید. ارایه رکورد کلاس (رکوردی که شامل تصویر و صدا باشد) در کمتر آموزشگاهی در کشور انجام می‌شود.

ارایه رکورد ویدیویی در این دوره شامل هزینه بسیار کمی است که جداگانه دریافت می‌شود.

۳- پشتیبانی بی‌نظیر

کلیه‌ی هنرجویان حضوری و غیرحضوری ما می‌توانند کلیه‌ی سؤالات خود در مورد مباحث مطرح شده در این دوره را خارج از کلاس و از طریق ایمیل و یا تلگرام از مدرس خود بپرسند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت کنند. سرعت پاسخگویی به سؤالات هنرجویان در آموزشگاه ما کم نظیر است.

مدت زمان پشتیبانی دوره تا ۱ هفته بعد از پایان دوره است.

سرفصل‌های آموزشی دوره مقدماتی طراحی وبسایت

این دوره تحت زیرعنوان «صفر تا صد و یک» برگزار می‌شود و هنرجو لازم به دانستن هیچ دانش و پیش‌نیازی در این زمینه ندارد. بدیهی است هنرجو باید آشنایی مختصری با ویندوز و محیط اینترنت داشته باشد. همین حد مختصر برای شرکت در این دوره کفایت می‌کند و هرآنچه دیگر لازم است، در این دوره تدریس خواهد شد.

هاست، دامنه و CMS (جلسه ۱)
در این جلسه ضمن آشنایی با مفاهیم هاست، دامنه و CMS نحوه خرید و راه‌اندازی این موارد را نیز یاد می‌گیرید. این‌ها مقدمات و قدم صفر راه‌اندازی هر نوع وبسایتی است. در انتهای جلسه با لوکال‌هاست و نصب وردپرس روی آن آشنا می‌شویم.
در ادامه جزییات دقیق این جلسه را می‌توانید ببینید:

 • معرفی دوره
 • آشنایی با دامنه
 • آموزش کامل ثبت دامنه‌ی ir
 • آموزش کامل ثبت دامنه‌های بین‌المللی
 • معرفی شرکت‌های برتر فروش دامنه (ایرانی و بین المللی)
 • آشنایی با هاست
 • معرفی شرکت‌های برتر فروش هاست
 • آموزش کامل ورود به کنترل‌پنل هاست
 • ست کردن DNSهای هاست روی دامنه ir
 • ست کردن DNSهای هاست روی دامنه بین‌المللی
 • معرفی برترین نرم‌افزارهای رایج ساخت سایت (برنامه های مدیریت محتوا) + مقایسه و بررسی
 • راه‌اندازی لوکال‌هاست
 • نصب وردپرس روی لوکال‌هاست
 • آموزش کامل نصب وردپرس در سرور (هاست اصلی)
 • آموزش ساخت دیتابیس
 • لاگین در وردپرس

وردپرس و ساخت یک وبسایت چند منظوره (جلسه ۲)

در این جلسه اطلاعات بیشتری در مورد وردپرس و پنل مدیریتی آن به دست می‌آوریم. پس از آن با قالب‌ها و چگونی تهیه‌ی آن‌ها صحبت می‌کنیم. در نهایت نیز با یکی از قالب‌های وردپرس، یک سایت تک صفحه‌ای چند منظوره درست می‌کنیم.

سایت‌های چند منظوره سایت‌هایی هستند که معمولاً یک صفحه‌ی اول بزرگ و کامل دارند. تمام اطلاعات لازم در همان صفحه (یعنی صفحه اول) به کاربر داده می‌شود. این قسم سایت‌ها مناسب افراد (سایت‌های شخصی)، شرکت‌های کوچک، استارت‌آپ‌ها، عناوین نمایشگاهی و… هستند.

در ادامه جزییات دقیق این جلسه را می‌توانید ببینید:

 • پنل مدیریتی وردپرس
 • تنظیمات پیوند یکتا در وردپرس
 • آراس‌اس وبسایت (RSS)
 • بررسی پست‌تایپ‌ها در وردپرس
 • ساخت یک نوشته در سایت
 • ساخت یک برگه در سایت
 • ساخت یک دسته (category) در سایت
 • ساخت یک برچسب (tag) در سایت
 • ساخت منو (فهرست) در سایت
 • درج عکس، فایل صوتی و ترک ویدیویی در سایت
 • افزایش حجم آپلود در وردپرس
 • ابزارک‌‌ها
 • پلاگین‌‌های پیش فرض وردپرس
 • آموزش نصب پلاگین در وردپرس
 • نصب ویرایشگر متن محبوب وردپرس
 • قالب‌های وردپرس
 • معرفی تصاویر شاخص
 • ساخت بخش وبلاگ برای وبسایت
 • استفاده از کدهای Html و Css به کمک ویرایشگر متن وردپرس
 • معرفی روش‌های تهیه‌ی قالب‌ها و پلاگین‌های حرفه‌ای وردپرس
 • ساخت یک سایت شرکتی کامل و زیبا

فروشگاه اینترنتی (جلسه ۳)
در این جلسه یاد خواهید گرفت تا یک فروشگاه اینترنتی بسازید. فروشگاه هم می‌تواند به عنوان بخشی از سایت شما باشد، هم می‌تواند کلیت سایت شما باشد، یعنی یک سایت فروشگاهی داشته باشید. در پایان نیز می‌آموزید تا فروشگاه خود را به درگاه بانکی، ای‌نماد و… مجهز کنید. با توجه به توضیحاتی که ارایه شد، سایتی که به عنوان نمونه گذاشته‌ایم، به همراه فروشگاه است.

در ادامه جزییات دقیق این جلسه را می‌توانید ببینید:

 • ایجاد فروشگاه محصولات فیزیکی در سایت
 • بررسی تنظیمات لازم در یک فروشگاه اینترنتی فارسی زبان
 • افزودن محصول به فروشگاه به همراه تنظیمات لازم
 • سبد خرید
 • معرفی انواع محصول
 • کوپن تخفیف
 • ایجاد فروشگاه محتوا در سایت (فعال شدن لینک دانلود پس از پرداخت مبلغ توسط کاربر)
 • تقابل وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی
 • ایجاد درگاه پرداخت آنلاین بانکی و اتصال آن به فروشگاه
 • همه چیز در مورد e-Namad (نماد اعتماد الکترونیکی)
 • ای‌نماد یک ستاره و دو ستاره
 • گواهی نامه SSL و موضوع https به همراه روش دریافت و نصب روی وبسایت

طراحی یک سایت (به عنوان پروژه) طی دوره توسط هر هنرجو

برای مشاهده‌ی این نمونه سایت کلیک کنید.

البته این همه‌ی دوره‌ی آموزشی ما نیست. بلکه در کنار انجام این پروژه در طی دوره، شما با ده‌ها اصطلاح و نکته‌ی حرفه‌ای و فنی مربوط به طراحی وبسایت نیز آشنا می‌شوید.

بازار کار این رشته

بازار کار این رشته کاملاً به این بستگی دارد که شما به صورت یک کارمند بخواهید کار کنید یا به صورت مستقل و انفرادی.

در حالت اول، طراح وب به صورت تمام وقت (در سال ۹۷ – تهران) به‌طور میانگین بین ۱٫۵ تا ۲٫۵ میلیون تومان درآمد خواهد داشت که میزان دقیق آن بستگی به سطح مهارت‌های شما، سختی کار خواسته شده و بزرگی شرکتی که در آن کار می‌ کنید و… دارد.

اما در حالت دوم، یعنی اگر به صورت مستقل کار کنید، بستگی به این که چند پروژه در سال بگیرید، می‌توانید مبلغ درخواستی خود را تغییر دهید. برای اینکه حدود درآمد برایتان مشخص شود، بابت طراحی اختصاصی یک وب سایت داینامیک با امکانات معمول سایت‌های شرکتی، معمولا بین ۱٫۵ تا ۳ میلیون تومان می‌توانید دریافت کنید. حالا اگر فرض کنید که در ماه فقط دو پروژه بگیرید، در ماه درآمد قابل قبولی خواهید داشت. این درآمد برای طراحان وب با سطح متوسط و در ایران است. اگر شما یک طراح وب حرفه‌ای باشید به نسبت بزرگی پروژه‌ها قیمت‌ها بسیار بالاتر این خواهد بود.

طراحی وبسایت، آشنایی با مدیریت حرفه‌ای وبسایت، سئو و نیز نگهداری و ارتقای وبسایت امروزه یکی از پردرآمدترین شغل‌های دنیا است. در ایران نیز شاهد تقاضای روزافزون برای متخصصان این حوزه هستیم.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، با آموزش‌های وبمستری این دوره شما این توانایی‌های را برای بازار کار و کسب درآمد به دست خواهید آورد:

√ راه‌اندازی کسب و کار آنلاین مدنظر خود و ایجاد درآمد پایدار از آن

√ انجام پروژه‌های طراحی وبسایت برای دیگران

√ کار به صورت استخدامی در شرکت‌های طراحی وبسایت

√ کار به صورت استخدامی در شرکت‌های گوناگون جهت مدیریت، نگه‌داری و ارتقای وبسایت آن شرکت (به دلیل گرایش شدید صاحبان کسب‌وکارها به داشتن وبسایت، کارمند متخصصی که به امور سایت آن شرکت بپردازد، بسیار مورد نیاز است و بازار کار داغی دارد.)

√ کار به صورت پروژه‌ای روی وبسایت‌های دیگران جهت تأمین امنیت و نیز ارتقای امکانات وبسایتشان

√ قبول پروژه‌های سئو

√ آموزش مباحث طراحی وبسایت به دیگران (خصوصاً کسانی که سایت وردپرسی دارند، ولی کار با آن را چندان بلد نیستند)

توانایی‌های شما در پایان دوره

در صورتی که مطالب را کامل دنبال کنید و برای انجام تمرین‌های هفتگی وقت کافی بگذارید، شما در پایان این دوره یک وبمستر خواهید بود، به نحوی که:

√ هاست مورد نیاز پروژه خود را شناسایی کنید و آن را تهیه کنید.

√ با توجه به زمینه فعالیتتان یک دامنه تخصصی انتخاب و تهیه کنید.

√ تنظیمات مربوط به هاست و دامنه را به درستی انجا دهید.

√ یک سایت چند منظوره (برای موارد استفاده گوناگون) ایجاد بسازید.

√ یک سایت فروشگاهی با امکاتاتی نظیر ای‌نماد، درگاه پرداخت آنلاین و… بسازید.

√ قالب (تم) و افزونه (پلاگین) نصب کنید.

√ فرم‌های مختلف بسازید و در سایت خود قرار دهید.

√ با FTP کار کنید.

√ یک ایمیل روی دامنه خود بسازید. مثال:‌ info@f1learning.ir

سرتیفیکیت

ارایه‌ی سرتیفیکیت در پایان دوره (با پرداخت ۱۵ هزار تومان هزینه جداگانه)

سؤالات متداول در مورد این دوره

آیا مباحث این دوره را در گوگل هم می‌توان پیدا کرد؟

بله.

البته در گوگل همه چیز را می‌توان پیدا کرد.

چیزی که مهم است کیفیت آن است. اطلاعات رایگانی که در اینترنت موجودند، اکثراً سطحی بوده و از عمق بالایی برخوردار نیستند.

در درجه‌ی بعدی فاکتور زمان را هم باید در نظر گرفت. شما سرفصل‌های ما را با شرکت در دوره طی ۱ ماه کاملاً یاد خواهید گرفت. این دوره تجربه‌ی سال‌ها کار ماست. اگر خودتان بخواهید به صورت خودآموز و به صورت سرچ در گوگل آن‌ها را یاد بگیرید، به چند سال زمان نیاز دارید. که باز هم قطعاً کیفیت آن حتی نزدیک به خروجی این دوره نیز نیست. این دوره حاصل سال‌ها تجربه‌ی کاری حرفه‌ای ما و همین طور تدریس آن به چند صد نفر است.

جلسه اول این دوره را برای شما مثال می‌زنم. این جلسه که «دامنه، هاست و CMS» نام دارد، شامل حدود ۵۰ نکته تخصصی در رابطه با تهیه دامنه، هاست و انتخاب CMS است. حتی اگر تیترهای این جلسه را به شما بدهیم، برای پیدا کردن محتوا و توضیحات آن تیترها به ماه‌ها زمان نیاز دارید. علاوه بر زمان، شما برای آزمون و خطای بسیاری از موارد آن نیاز به صرف مقدار زیادی هزینه دارید که با شرکت در این دوره و دریافت اطلاعات دست اول، از صرف هزینه‌های اضافی بی‌نیاز می‌شوید.

این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود یا غیرحضوری؟

به هر دو شکل حضوری و غیرحضوری.

انتخاب شرکت در دوره به صورت حضوری یا غیرحضوری طبیعتاً به عهده خود شماست.

تفاوت دوره‌ی حضوری و غیرحضوری دقیقاً چیست؟

تنها تفاوتشان در «حضور در کلاس» است. به جز این مورد دوره‌های حضوری و غیرحضوری ما هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

ممکن است توضیح بیشتری در مورد دوره غیرحضوری بدهید؟

بله. در دوره غیرحضوری شما به جای حضور در کلاس رکوردهای ویدیویی آن را دریافت می‌کنید. این رکوردها همه با کیفیت Full HD بوده و از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن هستند. جالب است بدانید حتی اگر مدرس از تخته وایت‌بورد در کلاس استفاده کند، این قسمت‌ها نیز در رکورد ویدیویی موجود خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، امکان رفع اشکال و ارتباط با مدرس از طریق ایمیل و تلگرام نیز برای شما فراهم است. هنرجویان دوره غیرحضوری مانند هنرجویان دوره حضوری تمام هدایای آموزشی، پکیج قالب‌ها و پلاگین‌ها، امکان شرکت حضوری در دورهمی‌ها و… را دریافت خواهند کرد.

در دوره حضوری رکورد ویدیویی دوره نیز در اختیار من قرار می‌گیرد؟

بله.

شما در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی اندکی رکورد ویدیویی دوره را نیز دریافت کنید. این رکورد شامل صدا و تصویر به صورت همزمان می‌باشد. کیفیت تصویری ویدیوها نیز Full HD است.

البته این رکوردها فقط قابل استفاده برای شخصی که در دوره شرکت کرده است، می‌باشد.

دوره حضوری در چه روزهایی برگزار می‌شود؟

معمولاً حداقل یک کلاس در طول هفته و حداقل یک کلاس نیز آخر هفته تشکیل می‌دهیم.

شما یکی از زمان‌ها را انتخاب و هر هفته فقط در آن کلاس شرکت می‌کنید. در صورتی که روز کلاستان نتوانید در آموزشگاه حاضر شوید، با هماهنگی قبلی و در صورت وجود ظرفیت خالی می‌توانید از کلاس دیگر ما استفاده کنید.

برای اطلاع از زمان‌بندی دقیق دوره به بخش «زمان‌بندی دوره» از همین صفحه مراجعه کنید.

پشتیبانی در این دوره به چه صورت و تا چه مدتی است؟

پشتیبانی دوره از طریق ارتباط مستقیم با ایمیل و تلگرام مدرس است.

مدت زمان پشتیبانی نیز تا یک هفته بعد از تشکیل آخرین جلسه دوره است.

بعد از گذراندن این دوره می‌توانم مشغول به کار شوم؟

این مورد کاملاً بستگی به خودتان دارد.

پس از پایان این دوره هم می‌توانید سایتی درست کنید که از گردش آن سایت درآمد کسب کنید. هم می‌توانید پروژه‌های مختلف را قبول کنید و از این راه درآمد کسب کنید.

پیشنهاد ما ترکیب این ۲ روش با هم است.

بعد از گذراندن این دوره چه توانایی‌ها و مهارت‌هایی به دست می‌آورم؟
 • آشنایی با هاست و دامنه به میزان قابل قبول
 • پیکربندی و راه‌اندازی هاست و دامنه
 • نصب وردپرس در انواع هاست
 • کار با وردپرس
 • نصب پلاگین‌ها و تم‌ها (قالب‌ها)ی مختلف
 • ساخت یک سایت چندمنظوره
 • ساخت یک سایت فروشگاهی
 • اتصال فروشگاه سایت به درگاه پرداخت بانکی
 • دریافت ای‌نماد برای وبسایت

برای دریافت پاسخ دقیق‌تر این سؤال، سرفصل‌های ما را یک بار دیگر مرور کنید.

همراه داشتن لپ‌تاپ در این دوره ضروری است؟

برای تمرین، بله.

البته با توجه به ارایه‌ی ویدیوهای کلاس شما می‌توانید تمرین را به خانه موکول کنید و در کلاس فقط یاد بگیرید و رفع اشکال کنید.

البته جلسه اول دوره تئوری بوده و در کل به لپ‌تاپ نیاز ندارد.

هنوز سؤالی دارید که به آن پاسخ داده نشده؟‌

در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را از طریق تلگرام (کلیک کنید) و یا از طریق واتس‌اپ (کلیک کنید) نیز از ما بپرسید.
ما با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۲۵۱۰۴۵ در این دو پیام‌رسان پاسخگوی شما هستم.

طول دوره

۱۰ ساعت

نوع دوره

حضوری, غیرحضوری

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دوره آموزشی طراحی وبسایت با وردپرس”