معرفی خدمات گروه آموزشی F1

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از خدمات اصلی ماست. ما انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، شخصی و… را  با استانداردهای جهانی و البته با قیمتی منصفانه برای شما طراحی می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر

سایت‌یار

اگر در پروژه‌یتان با مشکل مواجه شدید یا نیاز به مشورت داشتید، ما در بخش سایت‌یار آماده‌ایم تا به شما کمک کنیم. ما این کار را سریع و با قیمت‌هایی کاملاً شفاف و البته اقتصادی انجام می‌دهیم.

اطلاعات بیشتر

دریافت ای‌نماد

ای‌نماد لازمه‌ی هر کسب‌وکار آنلاینی است. اما همان قدر که داشتن آن ضروری‌ست، گرفتن آن هم پر دردسر و طولانی است. ما می‌توانیم در یک زمان فوق‌العاده کوتاه برای فروشگاه اینترنتی شما ای‌نماد بگیریم.

اطلاعات بیشتر

مشاوره و کلاس خصوصی

اشتباه نکنید. مشاوره بگیرید. گاهی یک اشتباه تا چند میلیون تومان ممکن است برای شما زیان به همراه داشته باشد. ما به صورت تلفنی، ریموت به دسکتاپ و حضوری آماده‌ی گفتگو با شما هستیم.

اطلاعات بیشتر

سرتیفیکیت

اگر در یکی از دوره‌های آموزشی ما شرکت کرده‌اید و پروژه‌ی پایان دوره‌تان توسط استاد دوره تأیید شده است، درخواست خود را برای صدور سرتیفیکیت ثبت کنید. صدور سرتیفیکیت، رایگان است.

ثبت درخواست

خدمات نرم‌افزاری

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تعویض ویندوز و نصب برنامه‌های ضروری برایتان کاری سخت و وقت‌گیر است، این کار را به ما بسپارید. ما این کار را کاملاً اصولی برای شما انجام خواهیم داد.

اطلاعات بیشتر

سفارش فایل گرافیکی

اگر به یک فایل گرافیکی پریمیوم (غیر رایگان) در سایت‌های فری‌پیک، فلت‌آیکن یا شاتراستوک نیاز دارید، ما آماده‌ایم تا آن فایل را با کمترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن تهیه و در اختیارتان بگذاریم.

اطلاعات بیشتر

دانلود برنامه‌های کاربردی

اگر در یکی از دوره‌های آموزشی ما شرکت کرده‌اید و حالا می‌خواهید نرم‌افزار مربوط به آن دوره را دانلود کنید، این بخش مخصوص شماست. ما مناسب‌ترین نسخه را برایتان در این صفحه قرار داده‌ایم.

مشاهده و دانلود

اجاره سرور وبینار

اگر مدرس هستید و نیاز به سرور برای برگزاری وبینارتان دارید، می‌توانید این سرور را فقط برای ساعاتی که به آن نیاز دارید، از ما اجاره کنید. آموزش‌های لازم را نیز رایگان دریافت خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر

در صورتی که سؤالی در رابطه با هر یک از خدمات ما دارید، می‌توانید:

  • با شماره تلفن ۶۶۹۰۸۶۹۸ تماس بگیرید.
  • در تلگرام و اتس‌اپ به شماره ۰۹۳۹۷۲۵۱۰۴۵ پیام دهید.
  • و یا بخش پشتیبانی آنلاین (گوشه سمت راست، پایین همین صفحه) را باز کنید.

ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی کلیه‌ی پیام‌های شما خواهیم بود.