خدمات گروه آموزشی F1

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از خدمات اصلی ماست. ما انواع سایت فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، شخصی و… را  با استانداردهای جهانی و البته با قیمتی منصفانه برای شما طراحی می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر

سایت‌یار

اگر در پروژه‌یتان با مشکل مواجه شدید یا نیاز به مشورت داشتید، ما در بخش سایت‌یار آماده‌ایم تا به شما کمک کنیم. ما این کار را سریع و با قیمت‌هایی کاملاً شفاف و البته اقتصادی انجام می‌دهیم.

اطلاعات بیشتر

دریافت ای‌نماد

ای‌نماد لازمه‌ی هر کسب‌وکار آنلاینی است. اما همان قدر که داشتن آن ضروری‌ست، گرفتن آن هم پر دردسر و طولانی است. ما می‌توانیم در یک زمان فوق‌العاده کوتاه برای فروشگاه اینترنتی شما ای‌نماد بگیریم.

اطلاعات بیشتر

کارآموزی طراحی سایت

بهترین شرایط برای یادگیری، قرار گرفتن در دل کار است. در کارآموزی شما دقیقاً در یک پروژه‌ی واقعی قرار می‌گیرید تا ضمن محک آموخته‌هایتان چیزهای جدیدی یاد بگیرید و تجربه کسب کنید.

اطلاعات بیشتر

مشاوره و کلاس خصوصی

اشتباه نکنید. مشاوره بگیرید. گاهی یک اشتباه تا چند میلیون تومان ممکن است برای شما زیان به همراه داشته باشد. ما به صورت تلفنی، ریموت به دسکتاپ و حضوری آماده‌ی گفتگو با شما هستیم.

اطلاعات بیشتر

سرتیفیکیت

اگر در یکی از دوره‌های آموزشی ما شرکت کرده‌اید و پروژه‌ی پایان دوره‌تان توسط استاد دوره تأیید شده است، درخواست خود را برای صدور سرتیفیکیت ثبت کنید. صدور سرتیفیکیت، رایگان است.

ثبت درخواست

سفارش فایل گرافیکی

اگر به یک فایل گرافیکی پریمیوم (غیر رایگان) در سایت‌های فری‌پیک، فلت‌آیکن یا شاتراستوک نیاز دارید، ما آماده‌ایم تا آن فایل را با کمترین قیمت و سریع‌ترین زمان ممکن تهیه و در اختیارتان بگذاریم.

اطلاعات بیشتر

در صورتی که سؤالی در رابطه با هر یک از خدمات ما دارید، می‌توانید:

  • با شماره تلفن ۶۶۹۰۸۶۹۸ تماس بگیرید.
  • در تلگرام و اتس‌اپ به شماره ۰۹۳۹۷۲۵۱۰۴۵ پیام دهید.
  • و یا بخش پشتیبانی آنلاین (گوشه سمت راست، پایین همین صفحه) را باز کنید.

ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی کلیه‌ی پیام‌های شما خواهیم بود.