عضویت و یا خرید از سایت به منزله‌ی مطالعه و قبول قوانین و مقررات زیر است.

بند ۱
عضویت در سایت گروه آموزشی F1 رایگان است.

بند ۲
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف) دوره‌های حضوری و غیرحضوری: کاربر فرم مربوط به دوره را پر کرده و در نهایت پرداخت را به صورت آنلاین انجام می‌دهد. پس از پرداخت موفق، سایت به وی کد رهگیری داده و پیامی مبنی بر تأیید ثبت نام به شماره موبایل کاربر ارسال می‌شود.
تبصره ۱ – لازم است کاربر اطلاعات خود خصوصا شماره موبایل را صحیح وارد کند.
تبصره ۲- همه‌ی فیلد (قسمت)ها باید با کاراکترهای فارسی پر (تایپ) شوند، اما فیلد مربوط به تلفن همراه باید با کاراکترهای انگلیسی تایپ شوند تا سیستم امکان ارسال خودکار پیام کوتاه به آن شماره را داشته باشد.
ب) دوره‌های آنلاین: کاربر باید به صورت رایگان در سایت ثبت نام کند. سپس مشترک یکی از دوره‌های آنلاین موجود در سایت شود. اکثر دوره‌های آنلاین رایگان هستند و رایگان خواهند بود. اما در صورتی که دوره‌ای رایگان نبود، اطلاعات مربوط به قیمت آن به طور شفاف در صفحه‌ی مربوطه آمده است.

بند ۳
چنان چه هنگام ثبت نام دوره‌های حضوری خریدار عمداً یا سهواً هنگام وارد کردن اطلاعات تماس (ایمیل و موبایل) دچار اشتباه شود و گروه آموزشی F1 نتواند برای دوره‌ای که کاربر خرید را انجام داده با وی تماس بگیرد، مسؤولیت آن به طور کامل متوجه خریدار خواهد بود و گروه آموزشی F1 امکان ارایه‌ی سرویس مجدد بدون دریافت هزینه را ندارد.

بند ۴
گروه آموزشی F1 مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی محصولات، کلیه‌ی هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده‌ی مشتری است و اطلاعاتی از این قبیل را به صورت شفاف در صفحه‌ی مربوط به هر محصول در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بند ۵
ظرفیت کلاس‌ها مشخص و محدود هستند. حضور حتی یک نفر بیشتر از حد استاندارد در کلاس خط قرمز این گروه آموزشی است. کاربر در صورتی که نتواند از کلاس خود استفاده کند، به هیچ عنوان امکان حضور در کلاسی دیگر را ندارد.
با همین توضیح، آوردن همراه به کلاس (حتی برای یک دقیقه) ممنوع است.

بند ۶
قوانین انصراف از دوره به شکل زیر است:
الف) دوره‌های آنلاین: با توجه به باز شدن یک جای آموزش‌های دوره‌های غیرحضوری برای کاربر عملاً امکان پذیرفتن انصراف کاربران وجود ندارد.

ب) دوره‌های غیرحضوری (دوره‌های حضوری که کاربر به جای حضور در کلاس فقط رکورد ویدیویی و فایل‌های آن را تهیه می‌کند): با توجه به باز شدن چیزی بین ۲۵ تا ۳۵ درصد از محتوای آموزشی بلافاصله بعد از ثبت نام برای کاربر، عملا امکان پذیرفتن انصراف کاربران وجود ندارد.

ج) دوره‌های حضوری: در صورتی که هفت روز یا بیشتر به شروع دوره مانده باشد مبلغ ۳۰٪ از شهریه‌ی کل از پرداختی کاربر کسر و باقی مبلغ به کاربر مسترد می‌شود. در صورتی که کمتر از ۷ روز به شروع دوره مانده باشد، امکان پذیرش انصراف کاربر وجود ندارد. لطفا پس از اطمینان کافی نسبت به ثبت نام و پرداخت شهریه اقدام کنید.

تبصره ۱ – امکان تبدیل دوره‌های حضوری به غیرحضوری و غیرحضوری به حضوری در صورتی که کمتر از ۷ روز به شروع دوره مانده باشد، وجود ندارد.

بند ۷
حق امتیاز کلیه‌ی آموزش‌ها و کالاهای موجود در این وبسایت برای گروه آموزشی F1 محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از آن ممنوع است. البته استفاده به صورت بخشی از مطالب (حداکثر ۳۵% از هر مطلب) و البته با ذکر عنوان و لینک منبع بلامانع است.
همچنین کاربر با خرید از سایت از لحاظ اخلاقی و شرعی متعهد می‌شود ویدیوهای آموزشی تولیدی این مجموعه را به هیچ نحوی (رایگان، غیر رایگان و…) در اختیار کسی نگذارد. البته این مورد شامل حال افراد خانواده (درجه یک فقط) نمی‌شود.

بند ۸
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود در فرآیند خرید مشکلی ایجاد شود، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. در این مواقع از طریق بخش ارتباط با ما مورد پیش آمده قابل پیگیری است. گروه آموزشی F1 رسیدگی به این موارد را در اولویت کار خود قرار می‌دهد.

بند ۹
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو، وبلاگ و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این وبسایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

آخرین بروزرسانی:‌ ۱۰ فروردین ۹۶