دوره گفتگوهای وبمستری

شهریه دوره حضوری: ۱۹۹ هزار تومان
این دوره با توجه به ماهیت آن، به صورت غیرحضوری ارایه نمی‌شود.

در هر صنف و رشته‌ای، گفتگو با اهالی آن صنف و رشته سودمندتر از ساعت‌ها کلاس آموزشی است. گاهی یک جمله از زبان یک همکار، راهگشای بسیاری از گره‌های ذهنی ما خواهد بود.
سعی ما در این دوره بر این است که به اشکالات وبمستری شما پاسخ دهیم، به نحوی که دیگران هم از این پرسش و پاسخ، استفاده کنند.

این دوره به عبارتی یک مشاوره گروهی است. علاوه بر آن، قرار است تجربیات وبمستری دیگران را بشنویم و از آن‌ها استفاده کنیم.

زمان‌بندی دوره

√ مدت زمان دوره: ۱۵ ساعت

√ تعداد جلسات دوره: ۵ جلسه

√ ظرفیت هر کلاس: نهایتاً ۸ نفر

√ مدت زمان هر جلسه: ۳ ساعت

√ تعداد جلسات در هر هفته: ۱ جلسه

√ روز و ساعت برگزاری جلسات: دوشنبه‌ها ۱۷:۳۰

√ شروع دوره: ۲۶ شهریور ماه


پشتیبانی دوره

√ پشتیبانی خارج از کلاس

√ نحوه پشتیبانی: ارتباط مستقیم با مدرس دوره از طریق ایمیل و تلگرام

√ مدت زمان پشتیبانی: تا یک هفته پس از پایان دوره

اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست…
اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست، روی همان دامنه‌ی قبلی یک سایت جدید بسازید و کنترل همه چیز را از ابتدا در دست خودتان داشته باشید. برای هرکاری منتظر طراح سایتتان نشوید و تا تصمیم گرفتید، خودتان انجامش دهید. علاوه بر مزایای یاد شده، از صرف هزینه‌های گاه و بیگاه برای هر ویژگی یا امکان جدید در سایت، پشتیبانی، بهبودهای فنی و… بی‌نیاز می‌شوید.

اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید…
اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید، طراحی وبسایت یک انتخاب صحیح است. طراحی وبسایت یکی از پولسازترین شغل‌های حال حاضر دنیاست که روز به روز نیز پر رونق‌تر می‌شود. می‌توانید در شرکت‌های طراحی وبسایت مشغول به کار شوید و یا بدون این که به استخدام جایی دربیاید، از روش‌های مختلفی که به شما معرفی می‌کنیم پروژه بگیرید و در خانه و… درآمد بالایی کسب کنید.

اگر محصول یا خدمتی دارید…
اگر محصول یا خدمتی دارید، برای آن یک وبسایت بسازید. محصول یا خدمت خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کنید و صدها و هزاران مشتری داشته باشید، مشتریانی که وبسایت شما را به یک ماشین پولسازی تبدیل خواهند کرد. حتی می‌توانید برای محصولات و خدمات دیگران وبسایت بسازید و در سود تجارتشان با آن‌ها شریک شوید.

اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید…
اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آموزش‌ها حاصل سال‌ها تجربه‌ی کاری و همین‌طور آموزشی ما هستند. ما برای هرکار راه‌های مختلف را آزمایش کرده‌ایم و حالا بهترین راه را به شما می‌گوییم. مثلا ما برای تغییر فونت وبسایت ده‌ها روش را بررسی و آزمایش کرده‌ایم. مبالغ زیادی بابت پلاگین‌های مختلف هزینه کرده‌ایم تا در نهایت پایدارترین و مناسب‌ترین روش را پیدا کرده‌ایم. حالا این روش را در کلاس درس در اختیار شما می‌گذاریم.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

برای همه‌ی کسانی که به میزان اطلاعات و دانش فعلی خود قانعند و علاقه‌ای به دانستن بیشتر ندارند.

برای همه‌ی کسانی که نسبت به دنیای وبمستری غریبه هستند.

برای همه‌ی کسانی که فکر می‌کنند همه چیز را می‌دانند و چیز بیشتری برای دانستن وجود ندارد.

برای همه‌ی کسانی که روحیه عملگرایی ندارند.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه‌ی کسانی که به صورت مستقیم با دنیای وبمستری در ارتباط هستند.

برای همه‌ی وبمسترهایی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند.

برای همه‌ی وبمسترهایی که می‌خواهند شیوه‌ی کار و نقاط قوت وبمستران دیگر را بشنوند تا از آن‌ها درس بگیرند.

برای همه‌ی وبمسترهایی که می‌خواهند تجربه‌های دیگران را بشنوند تا اشتباهات آن‌ها را تکرار نکنند.

برای همه‌ی وبمسترهایی که سؤالات زیادی دارند و به دنبال جواب سؤالاتشان هستند.

برای همه‌ی وبمسترهایی که نمی‌خواهند با یک اشتباه کوچک صدها هزار یا حتی میلیون‌ها تومان ضرر کنند.

و همین طور برای شما…

با شرکت در این دوره دقیقاً چه چیزی به دست می‌آورید؟

۱- دوره گفتگوهای وبمستری

شما فقط می‌توانید به صورت حضوری در این دوره شرکت کنید. ماهیت این دوره به نحوی است که باید در کلاس حضور داشته و در گفتگوها شرکت کنید و از صحبت‌های دیگران استفاده کنید. به همین علت نه تنها دوره به صورت غیرحضوری ارایه نمی‌شود، بلکه جلسات رکورد نیز نمی‌شوند.

۲- پشتیبانی بی‌نظیر

ممکن است بعضی از سؤال و جواب‌ها یا بعضی از نکاتی که در جلسه مطرح می‌شود، برای شما تمام نشود و همچنان در مورد آن‌ها ابهامی داشته باشید.

شما می‌توانید این دست از مسایل را خارج از کلاس و از طریق ایمیل و یا تلگرام از مدرس خود بپرسید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت کنید. سرعت پاسخگویی به سؤالات هنرجویان در آموزشگاه ما کم نظیر است.

مدت زمان پشتیبانی دوره تا ۱ هفته بعد از پایان دوره است.

۳- گروه تلگرامی

برای هر کلاس یک گروه تلگرامی تشکیل می‌شود تا اعضا بتوانند در آنجا گفتگوهای خود را ادامه دهند.
شما با عضویت در این گروه، می‌توانید گفتگوهای وبمستری خود را پس از پایان دوره نیز ادامه دهید. سؤال بپرسید و از پاسخ دیگران استفاده کنید.
همچنین تجربیات جدید خود را مطرح کنید تا دیگران استفاده کنند و شما نیز از تجربیات دیگران استفاده کنید.

نظرات برخی هنرجویان ما

placeholder men

راستش تا به حال کلاس انقدر مفید و سرشار از اطلاعات تا به این سنم نه به صورت خصوصی و نه عمومی، نه حتی دانشگاهی تا مقطع ارشد نرفته بودم. واقعاً متشکرم که این‌طور خالصانه و مخلصانه تا جایی که جا داشت بهمون اطلاعات دادید.

ابوالفضل سلطانی – مهندس معماری

این دوره فوق‌العاده عالی بود. اول از همه دسترسی کلاس و نزدیکی به مترو. و بعد توضیحات کامل استاد و اسلاید و ویدیویی که از کلاس می‌دادند تکمیل‌کننده‌ی آموزش بود و در آخر دوره مدرک هم گرفتیم. با تشکر از گروه آموزشی F1.

فاطمه رحیمی – حسابدار

من این دوره رو ثبت‌نام کردم و واقعاً رضایت داشتم. جالب اینجاست که در ابتدا علاقه‌ی خاصی به طراحی سایت نداشتم و فقط می‌خواستم با کلیت کار آشنایی به دست بیارم ولی انقدر که سطح کیفیت کلاس و آموزش بالا بود دوره‌ی پیشرفته‌ی طراحی سایت رو هم با میل و رضایت درونی ثبت‌نام کردم. پیشنهاد من به شما ثبت‌نام در این کلاس هست. در کل نه تنها کیفیت کلاس عالیه بلکه استاد دوره هم بی‌نظیر و باسواد و بااخلاقه. یک لحظه هم برای تصمیم‌گیری درنگ نکنید. واقعاً از هر نظر سطح این دوره بالا و بی‌رقیبه.

رجا ساکتیان – شغل آزاد

عالیه. دوره‌ای هست که معلومه روش فکر شده و هر آن‌چه که نیاز هست استاد خودش میگه، یعنی حتی اصلاً نیاز نیست سؤال بپرسی چون هر سؤالی توی فکرت هم داری استاد تدریس می‌کنه!

محسن رحیمی – شغل آزاد

فقط می‌تونم بگم این دوره بی‌نظیر بود. از هر لحاظ کامل و خوب بود، البته باید بگم از همه مهم‌تر استاد این دوره از لحاظ شخصیتی، اخلاقی و فن بیان حرف نداشتند.

نیما جلیلی – مهندس برق

من در دوره‌های آموزشی زیادی شرکت کردم، هم به عنوان مدرس و هم به عنوان هنرجو/دانشجو. در دوره‌ی آموزش طراحی سایت مؤسسه‌ی F1 هم به صورت غیرحضوری شرکت کردم. قیمت کم/مناسب این دوره در نگاه اول بی‌کیفیتی رو برای من تداعی کرد، اما بعد از مراجعه به صفحه کلاسی (مخصوص هنرجویان غیرحضوری) و استفاده از فایل‌های آموزشی که شامل pdf، ویدیو، قالب و پلاگین و… میشه، الان به جرأت می‌تونم بگم یکی از بهترین بسته‌های آموزشی رو در این مؤسسه دیدم و حتی به چندتا از همکاران آموزشگاه‌دار خودم هم نشون دادم که ببینند که چطور میشه یک پکیج آموزشی کامل و بی‌نقص/کم‌نقص تهیه و ارائه کرد، طوری که مصرف‌کننده رو راضی و گاه شگفت‌زده کنه. ای کاش فرصتش رو داشتم که در دوره‌ی حضوری شرکت کنم و با استاد دوره (مهندس میثم عربی) هم آشنا بشم.

آیدین شیرگو – مشاور منابع انسانی
placeholder female

دوره‌ی بسیار مفیدی بود و همه چیز روی اصول بود. در امر پشتیبانی در همه‌ی ساعات شبانه‌روز پاسخ‌گو بودند و فقط می‌تونم بگم مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

مونا یاحق – پشتیبان سایت

ثبت‌نام در این دوره را به همه‌ی دوستانی که در جستجوی یک کلاس آموزشی با کیفیت بالا در حوزه‌ی طراحی سایت هستند قویاً تویه می‌کنم. حجم مطالب ارائه شده و کیفیت آموزش فراتر از انتظار من بود. ارزش کیفی آموزشی که می‌بینید به واقع چندین برابر مبلغ پرداختی شماست. به علاوه‌ی این که هدایای آموزشی و خدمات جانبی آن در طول دوره رضایت شما را چند برابر می‌کند. جدای از کلاس، فایل‌های آموزشی که در بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می‌گیرد موردی است که سطح کیفی آموزش آن را از دیگران با قدرت متمایز می‌کند. به شیوه‌ی تدریس مهندس میثم عربی از منظر بهینه بودن و استفاده‌ی مناسب از زمان از ۱۰۰ نمره ۱۰۰ می‌دهم، ایشان مدرسی باهوش و بسیار حرفه‌ای و مسلط می‌باشند.

پیمان شاه‌میرزا – مدیر آموزش
placeholder female

من در این کلاس شرکت کردم. کلاس‌هاشون خیلی بیشتر از حد انتظار بود. قبل از این کلاس‌ها سایت داشتم و طراحی سایت برای خودم رو داشتم ولی باورم نمی‌شد که این همه مطلب بوده و من نمی‌دونستم. استاد عربی باحوصله و دلسوزانه تدریس می‌کنند و واقعاً کار تدریس رو بلدند و روی کار تدریسشون وقت و انرژی گذتشتند. همیشه تمامی سؤال‌ها رو خارج از تایم کلاس با ایمیل جواب می‌دند. حتی سؤال‌هایی که مربوط به طراحی سایت نمیشه. محیط آموزشی مناسب، دوستانه و صمیمی است. با ثبت‌نام در این کلاس تمام نیازهای شما برطرف میشه و حتی خیلی خیلی بیشتر از چیزایی که فکرش رو می‌تونید بکنید فوت و فن یاد می‌گیرید.

مریم منفردی – کارشناس زبان انگلیسی

دوره‌ی خوب و مفیدی بود و پشتیبانی فوق‌العاده‌ای داشتند.می‌تونستید سؤال‌های مربوطه رو از طریق ایمیل بپرسید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن جواب سؤالتون رو بگیرید. در کل به نظرم از استانداردهای یه کلاس عالی برخوردار بود.

هانیه نجف زاده – دانشجوی فیزیک

من در این دوره شرکت کردم. هم مقدماتی و بعد هم دوره‌ی تکمیلی… بی‌اندازه عالی و جامع بود و واقعاً incredibly satisfying. وقتی وارد این کلاس بشید خودتون از نزدیک کیفیت و جامعیت دوره رو لمس می‌کنید و برای همیشه این دوره و business skillهایی که یاد گرفتید به یادتون می‌مونه.

اشکان حیدری فاضل – گرافیست
placeholder men

من محمدجواد نوریان هستم، فارغ‌التحصیل رشته‌ی نرم‌افزار و برنامه نویس وب با زبان asp، با مجموعه‌ی F1 به صورت اتفاقی آشنا شدم و از سر کنجکاوی وارد دوره‌ی مقدماتی شدم. این دوره به حدی کامل، کاربردی و به زبان ساده تدریس شده است که منی که هیچ نیازی به این دوره نداشتم حتی دوره‌ی پیشرفته و چند دوره‌ی دیگه رو هم شرکت کردم و کاملاً راضی هستم. به دوستانی که تمایل دارند وارد دنیای طراحی وب بشند این دوره رو توصیه می‌کنم. کیفیتش عالیه و قیمت هم مناسبه.

محمدجواد نوریان – مسؤول فنی

من این دوره رو شرکت کردم و واقعاً واسه منی که اصلاً قصد نداشتم سمت طراحی سایت برم یه اتفاق بزرگ توی زندگیم بود که باعث شد چند دوره‌ی دیگه رو هم شرکت کنم و مسیر شغلم رو کلاً تغییر بدم و ارتباط دوستانه‌ای با استاد عزیز دوره برقرار کنم و واقعاً ایشون ۲۴ ساعته پاسخگوی همه‌ی سؤالات بچه‌ها بوده و هست.

بهنام خان‌محمدی – برنامه‌نویس

یک دوره‌ی کاملاً کاربردی! مدرس دوره با تسلط و اشراف کامل به موضوع و بیان شیوا تک‌تک مطالب ذکر شده در سرفصل رو به خوبی پوشش دادند. بعد از دوره‌ی مقدماتی، دوره‌ی پیشرفته‌ی طراحی سایت رو هم با ایشون گذروندم و رضایت کامل از هر دو دوره داشتم. این دوره رو به تمامی دوستانی که به دنبال ورود به دنیای طراحی سایت به صورت حرفه‌ای هستند پیشنهاد می‌کنم.

فرهاد جلالی – کارمند

لازم می‌دانم از استاد عزیز جناب میثم عربی کمال تشکر را داشته باشم. دوره برای من بسیار کاربردی و مفید بود.مطالب و طبقه‌بندی آموزش بسیار مناسب بود. اطلاعات به درستی منتقل شد و استاد عزیز در طول دوره حق مطلب را ادا می‌کنند. در انتهای دوره توانمندی خوبی را برای کار با وردپرس پیدا کردم. جدا از دوره، حمایت‌های معنوی استاد از هنرجویان باعث یادگیری فزاینده در حوزه‌ی کسب و کار می‌شود. با تشکر فراوان.

محمدرضا دشتی – مهندس شبکه

من دوره‌ی طراحی سایت گروه آموزشی F1 رو گذروندم. واقعاً فوق‌العاده بود. همه چیز رو کامل و جامع توضیح می‌دادند. مخصوصاً این که از کل کلاس فیلم گرفته می‌شد و همراه نرم‌افزارهای هر قسمت در اختیارمون قرار می‌دادند.

فاطمه نصیری – دانشجوی IT

به نظر من که توی خیلی کلاس‌ها در این زمینه شرکت کردم این دوره کاملاً متفاوت و دوست‌داشتنی بود. یه جورایی هم یاد می‌گرفتم هم لذت می‌بردم. لذت از: فن بیان و نحوه‌ی انتقال مطالب توسط استاد عربی، پشتیبانی عالی ایشون پیرامون مشکلاتم و همچنین جو دوره که کاملاً درگیرکننده بود. من در طول این دوره چهار سایت وردپرسی به مشتریانم تحویل دادم.

محمدرضا سمیعی – کارشناس چاپ و تبلیغات

من این دوره رو شرکت کردم و کاملاً راضی هستم. مطالب دقیقاً مطابق سرفصل‌هایی که ذکر شده بود آموزش داده شدند. نحوه‌ی اطلاع‌رسانی آموزشگاه و پاسخگویی استاد به مشکلاتمون در طول ترم راضی کننده بود. جو کلاس خلاقانه بود و ایده‌های زیادی برای کار در ذهنم ایجاد می‌کرد.

آزاده سلیمانیان – کارشناس IT

اول از استاد عربی عزیز تشکر فراوان رو دارم بابت نحوه‌ی آموزش و توضیحات کامل و جامع در مورد طراحی سایت که بسیار عالی بود و تشکر ویژه دارم در مورد آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت که بسیار مفید و مؤثر بود. به دوستانی که قصد شرکت در کلاس‌های آموزشی طراحی سایت رو دارند پیشنهاد می‌کنم حتماً از این دوره استفاده کنند. من تونستم چند سایت باکیفیت بسازم و مشتری زیادی داشته باشم و بهترین قسمت این دوره حمایت و پشتیبانی بعد از آموزش‌ها بود که همیشه ازش بهره بردم. باز هم از زحمات بی‌کران استاد متشکرم.

حمیدرضا غلامی – تکنسین لوازم سرمایشی
placeholder female

این دوره رو به همه‌ی دوستان پیشنهاد می‌کنم. یه دوره‌ی فوق‌العاده کامل با اطلاعات به روز شده و کاملاً کاربردی. از استاد عربی به خاطر این دوره و تسلط فوق‌العاده‌شون روی مباحث و انتقال اطلاعات ممنونم.

یلدا شرفی – دانشجوی ارشد کامپیوتر
placeholder men

من تعریف این دوره رو از دوستام شنیده بودم و اول فکر می‌کردم اغراق می‌کنند! اما بعد از حضور در دوره فهمیدم که درست می‌گفتند. استاد واقعاً مسلط و مباحث کاملاً کاربردی بودند.

امیرحسین عزیزی – شغل آزاد

من در دوره طراحی وبسایت شرکت کردم. یکی از مفیدترین و بهترین کلاس‌هایی بود که تا به الان شرکت کردم. کاملاً جامع و کاربردی بود. مدرس دوره هیچ مبحث نگفته‌ای باقی نمی‌گذارند و هیچ سوالی را بدون جواب رها نمی‌کنند.

فاطمه محمدی – کارمند
placeholder female

کلاس‌های آقای عربی واقعاً عالی هستند. من تا به حال در کلاس‌های زیادی شرکت کردم و به جرأت می‌تونم بگم کلاس ایشون بانظم‌ترین و پربارترین کلاسی بود که تا حالا رفته بودم. ایشون از قبل به ریزترین موارد درسی که ممکنه برای شما در آینده در انجام پروژه‌هاتون احتیاج بشه فکر کردند و اون‌ها رو در اختیارتون می‌ذارند. یکی از مواردی که واقعاً برام جالب بود این بود که برای رفع اشکال تک‌تک دانشجوها خارج از زمان کلاس هم وقت می‌گذاشتند. شرکت در کلاس‌های ایشون رو به همه توصیه می‌کنم و مطمئنم نه تنها پشیمون نمی‌شید بلکه خیلی مشتاق می‌شید باز هم در کلاس‌های ایشون شرکت کنید.

مریم کاریان – کارمند

سؤالات متداول در مورد این دوره

آیا مباحث این دوره را در گوگل هم می‌توان پیدا کرد؟

بله و خیر.

چواب بعضی از سؤالات احتمالی شما را بله و جواب بعضی دیگر را نه.

همچنین تجربیاتی که دیگر وبمسترهای همکلاسی قرار است با ما به اشتراک بگذارند، چیز ارزشمندی است که در گوگل نمی‌توان آن را پیدا کرد.

شما با شرکت در این دوره، فقط به پاسخ سؤالات خود نمی‌رسید؛ بلکه بینش و افق دید بهتری نسبت به دنیای وبمستری پیدا می‌کنید.

این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود یا غیرحضوری؟

فقط به صورت حضوری.

با توجه به ماهیت دوره، امکان برگزاری آن به صورت غیرحضوری وجود ندارد.

آیا رکورد ویدیویی دوره در اختیار من قرار می‌گیرد؟

خیر. این دوره رکورد نمی‌شود.

ماهیت این دوره به گونه‌ای است که به رکورد ویدیویی جلسات نیازی نیست. گفتگو در کلاس و نیز یادداشت موارد مورد نیاز، کفایت می‌کند.

البته هنرجویان در صورت تمایل می‌توانند کلاس را به صورت صوتی رکورد کنند.

دوره در چه روزهایی برگزار می‌شود؟

یک روز در هفته. که معمولاً این یک روز، در اواسط هفته و بعد از تایم کاری خواهد بود.

برای اطلاع از زمان‌بندی دقیق دوره به بخش «در یک نگاه» از همین صفحه مراجعه کنید.

پشتیبانی در این دوره به چه صورت و تا چه مدتی است؟

پشتیبانی دوره از طریق ارتباط مستقیم با ایمیل و تلگرام مدرس است.

مدت زمان پشتیبانی نیز تا یک هفته بعد از تشکیل آخرین جلسه دوره است.

بعد از گذراندن این دوره چه توانایی‌ها و مهارت‌هایی به دست می‌آورم؟

  • شما با گذراندن این دوره، مهارت جدیدی به دست نمی‌آورید؛ بلکه بینش وبمستری شما بیشتر می‌شود.
  • شما در خلال این جلسات افق دید بهتر و عمیق‌تری نسبت به دنیای طراحی وب‌سایت به دست می‌آورید.
  • قدرت ارزیابی شما در رابطه با مسایل و مشکلات وبمستری بیشتر می‌شود.
  • توانایی بیشتری برای حل مسایل و مشکلات جدید پیدا خواهید کرد.
  • شنیدن تجربه‌های ما و دیگران، کیفیت ارتباط و تعامل شما با مشتری‌ها را بیشتر خواهد کرد.
  • آموخته‌هایتان در این دوره باعث می‌شود در نهایت کاربران راضی‌تری در وب‌سایتتان داشته باشید.

همراه داشتن لپ‌تاپ در این دوره ضروری است؟

خیر. در این دوره به لپ‌تاپ نیازی نداریم.

حتی اگر موردی باشد که نیاز به بررسی آن در لپ‌تاپ باشد، این کار توسط لپ‌تاپ مدرس انجام خواهد شد که سایر همکلاسی‌ها نیز از طریق صفحه‌ی دیتاپرژکتور بتوانند کارهای انجام شده را مشاهده کنند.

هنوز سؤالی دارید که به آن پاسخ داده نشده؟‌

در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را از طریق تلگرام (کلیک کنید) و یا از طریق واتس‌اپ (کلیک کنید) نیز از ما بپرسید.
ما با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۲۵۱۰۴۵ در این دو پیام‌رسان پاسخگوی شما هستم.

برای شرکت در دوره‌ی «گفتگوهای وبمستری» فرم ثبت‌نام زیر را پر کنید.

دوره‌های آموزشی مشابه