دوره تخصصی طراحی وبسایت با وردپرس و سئو

شهریه دوره حضوری: ۸۵۰ هزار تومان
شهریه دوره غیرحضوری: ۶۵۰ هزار تومان

در صورتی که با کلیات هاست، دامنه، وردپرس، قالب و افزونه آشنا هستید، این دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا یک وبسایت حرفه‌ای، کاربردی و زیبا با وردپرس بسازید. اگر یک کسب و کار فیزیکی دارید، تا دیرتر نشده، اهرم قدرتمند وبسایت را به آن اضافه کنید. اگر کسب و کاری ندارید، با توجه به توانایی‌ها و علاقه‌مندی‌های خود یک کسب و کار آنلاین برای خود راه بیندازید. فقط کافی است که بخواهید.

با صرف کمتر از نصف هزینه‌ای که باید برای برون‌سپاری طراحی یک وب‌سایت انجام دهید، خودتان این کار را یاد بگیرید و به هر تعداد که می‌خواهید، وب‌سایت ایجاد کنید.

زمان‌بندی دوره

✓ مدت زمان دوره: ۳۶ ساعت

✓ تعداد جلسات دوره: ۱۲ جلسه

✓ مدت زمان هر جلسه: ۳ ساعت

✓ تعداد جلسات حضوری: ۸ جلسه

✓ تعداد جلسات غیرحضوری: ۴ جلسه

✓ روز و ساعت برگزاری جلسات: جمعه‌ها ساعت ۱۶ الی ۱۹

✓ شروع دوره‌ی جدید: ۱۵ شهریور ماه ۹۸


پشتیبانی دوره

✓ پشتیبانی خارج از کلاس

✓ نحوه پشتیبانی: ارتباط مستقیم با مدرس دوره از طریق ایمیل و تلگرام

✓ مدت زمان پشتیبانی: ۶ ماه به صورت تضمین شده. پس از ۶ ماه نیز حتی‌القمدور به هنرجویان کمک می‌شود.


هدایای شرکت در دوره

✓ اهدای پکیج قالب‌های حرفه‌ای وردپرس (کلیک کنید) به صورت رایگان

✓ امکان شرکت رایگان هنرجویان حضوری و غیرحضوری به صورت حضوری در دورهمی‌ها و کارگاه‌های آموزشی پس از پایان دوره

✓ ارایه رایگان رکورد ویدیویی (قابل اجرا فقط روی یک دستگاه)

✓ ارایه رایگان سرتیفیکت در پایان دوره

✓ امکان دریافت حضوری فایل‌ها (به صورت کپی روی هارد یا سیستم هنرجو)


شرایط پرداخت

✓ امکان پرداخت اقساطی شهریه (در دو مرحله)

✓ پرداخت اقساطی برخلاف بسیاری از آموزشگاه‌ها باعث پرداخت نهایی بیشتر نمی‌شود.

✓ برای پرداخت اقساطی نیاز به چک و… نمی‌باشد.

معرفی کامل این دوره

اگر مصمم به شرکت در دوره تخصصی طراحی وبسایت هستید، لطفاً این فیلم را کامل و دقیق ببینید.

 

اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست…
اگر یک سایت دارید که اختیار آن دست خودتان نیست، روی همان دامنه‌ی قبلی یک سایت جدید بسازید و کنترل همه چیز را از ابتدا در دست خودتان داشته باشید. برای هرکاری منتظر طراح سایتتان نشوید و تا تصمیم گرفتید، خودتان انجامش دهید. علاوه بر مزایای یاد شده، از صرف هزینه‌های گاه و بیگاه برای هر ویژگی یا امکان جدید در سایت، پشتیبانی، بهبودهای فنی و… بی‌نیاز می‌شوید.

اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید…
اگر یک شغل منعطف با درآمد بالا می‌خواهید، طراحی وبسایت یک انتخاب صحیح است. طراحی وبسایت یکی از پولسازترین شغل‌های حال حاضر دنیاست که روز به روز نیز پر رونق‌تر می‌شود. می‌توانید در شرکت‌های طراحی وبسایت مشغول به کار شوید و یا بدون این که به استخدام جایی دربیاید، از روش‌های مختلفی که به شما معرفی می‌کنیم پروژه بگیرید و در خانه و… درآمد بالایی کسب کنید.

اگر محصول یا خدمتی دارید…
اگر محصول یا خدمتی دارید، برای آن یک وبسایت بسازید. محصول یا خدمت خود را به میلیون‌ها نفر معرفی کنید و صدها و هزاران مشتری داشته باشید، مشتریانی که وبسایت شما را به یک ماشین پولسازی تبدیل خواهند کرد. حتی می‌توانید برای محصولات و خدمات دیگران وبسایت بسازید و در سود تجارتشان با آن‌ها شریک شوید.

اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید…
اگر از آموزش‌های بی‌کیفیت و سطحی اینترنتی خسته شده‌اید، شرکت در این دوره را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آموزش‌ها حاصل سال‌ها تجربه‌ی کاری و همین‌طور آموزشی ما هستند. ما برای هرکار راه‌های مختلف را آزمایش کرده‌ایم و حالا بهترین راه را به شما می‌گوییم. مثلا ما برای تغییر فونت وبسایت ده‌ها روش را بررسی و آزمایش کرده‌ایم. مبالغ زیادی بابت پلاگین‌های مختلف هزینه کرده‌ایم تا در نهایت پایدارترین و مناسب‌ترین روش را پیدا کرده‌ایم. حالا این روش را در کلاس درس در اختیار شما می‌گذاریم.

امکان دانلود فایل‌ها را ندارید؟ می‌توانید هر چند هفته یکبار به آموزشگاه مراجعه کرده تا ما فایل جلسات برگزار شده تا به آن روز را برایتان کپی کنیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

برای تمام کسانی که به درآمد فعلی خود قانعند و علاقه‌ای به درآمد بیشتر ندارند.

برای تمام کسانی که اهمیت دنیای کسب و کارهای آنلاین را درک نکرده‌اند و یا نسبت به آن بی‌اعتقادند.

برای تمام کسانی که فکر می‌کنند روش‌های قدیمی درآمدزایی‌شان تا همیشه جوابگوست و نیازی به وارد شدن به مراحل جدیدتر نیست.

برای تمام کسانی که تصمیمشان برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی چندان جدی نیست.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای همه‌ی کسانی که بیکار هستند و قصد دارند یک کسب و کار آنلاین راه‌اندازی کنند.

برای همه‌ی کسانی که شاغل هستند، اما می‌خواهند در کنار شغلشان کسب و کار آنلاین خود را نیز داشته باشند.

برای همه‌ی کسانی که یک بیزینس دارند؛ ولی درصدد ورود قدرتمند به دنیای مجازی نیز هستند.

برای همه‌ی کسانی که ترجیح می‌دهند درخانه بنشینند و به صورت آنلاین درآمد کسب کنند.

برای همه‌ی کسانی که ایده‌ای دارند و می‌خواهند آن را آنلاین کنند.

برای همه‌ی کسانی که از هزینه‌های برون‌سپاری طراحی وبسایت و نیز بدقولی‌های طراحان وبسایت خسته شده‌اند.

برای همه‌ی کسانی که در حال حاضر با انجام پروژه‌های طراحی وبسایت مشغول کسب درآمد هستند؛ اما می‌خواهند کیفیت و قیمت پروژه‌های خود را افزایش دهند.

و همین طور برای شما…

با شرکت در این دوره دقیقاً چه چیزی به دست می‌آورید؟

۱- دوره تخصصی طراحی وبسایت

شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیرحضوری در این دوره شرکت کنید. در صورت انتخاب دوره به صورت غیرحضوری، به جای حضور در کلاس، رکوردهای ویدیویی دوره را دریافت می‌کنید. رکوردها در اختیار هنرجویان حضوری نیز قرار می‌گیرد.

این ویدیوها همگی با کیفیت Full HD بوده و حتی قسمت‌هایی از کلاس که مدرس روی تخته وایت‌بورد چیزی می‌نویسد نیز در آن‌ها هست. تفاوت دوره‌های حضوری و غیرحضوری تنها در حضور در کلاس است و هنرجویان هر ۲ دوره فایل‌ها و هدایای آموزشی یکسانی دریافت می‌کنند.

۲- رکورد ویدیویی دوره

مباحث طراحی وبسایت تخصصی و سنگین هستند، به نحوی که بعد از کلاس امکان فراموشی آن‌ها محتمل است. به همین جهت ما کلاس‌ها را با کیفیت Full HD رکورد کرده و بعد از هر جلسه در اختیارتان می‌گذاریم تا امکان مرور مطالب را به دفعات دلخواه داشته باشید.

در صورتی که هنرجوی غیرحضوری دوره باشید، به جای شرکت در کلاس، این رکوردها را دریافت می‌کنید. ارایه رکورد کلاس (رکوردی که شامل تصویر و صدا باشد) در کمتر آموزشگاهی در کشور انجام می‌شود. ارایه رکورد دوره در دوره تخصصی برای هنرجویان حضوری هزینه جداگانه ندارد.

۳- پکیج قالب‌های حرفه‌ای وردپرس

شما در پروژه‌های طراحی وبسایت خود به ده‌ها قالب و پلاگین مختلف نیاز پیدا می‌کنید که باید هر کدام را جداگانه و با مبالغ گوناگون تهیه کنید. به همین جهت ما یک پکیج جامع از قالب‌ها و پلاگین‌های حرفه‌ای وردپرس تهیه کرده‌ایم که دربرگیرنده‌ی بیشتر از ۱۰۰ قالب و پلاگین حرفه‌ای است.

شما می‌توانید این مجموعه را در این لینک ببینید و بیشتر بررسی کنید. در نظر داشته باشید قیمت ارایه شده در سایت برای سایر کاربران است. این پکیج و آپدیت‌های آن به هنرجویان حضوری و غیرحضوری به عنوان هدیه‌ی شرکت در دوره داده می‌شود.

۴- پشتیبانی بی‌نظیر

کلیه‌ی هنرجویان حضوری و غیرحضوری ما می‌توانند کلیه‌ی سؤالات خود در مورد مباحث مطرح شده در این دوره را خارج از کلاس و از طریق ایمیل و یا تلگرام از مدرس خود بپرسند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت کنند. سرعت پاسخگویی به سؤالات هنرجویان در آموزشگاه ما کم نظیر است.

مدت زمان پشتیبانی دوره تا ۶ ماه بعد از شروع دوره است. البته این مدت زمانی است که ما پشتیبانی را تضمین می‌کنیم و به معنای پایان پشتیبانی نیست. ما سعی می‌کنیم که پس از پایان این ۶ ماه باز هم با خدمات پشتیبانی خود در کنار شما باشیم.

۵- کانال اختصاصی دوره

بعد از ثبت‌نام در دوره امکان عضویت در کانال اختصاصی دوره برای شما فراهم می‌شود. این کانال برای اطلاع‌رسانی‌های مربوط به دوره، آپدیت قالب‌ها و پلاگین‌های وردپرس، نکات تکمیلی مربوط به دوره، زمان برگزاری دورهمی‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این‌ها یک سری موارد آموزشی مانند کتاب‌های صوتی نیز در این کانال به شما ارایه می‌شود. علاوه بر این موارد آن دسته از سؤالات هنرجویان که برای دیگران هم مفید هستند، به همراه پاسخ کامل به آن‌ها از طریق کانال اختصاصی دوره منتشر و در اختیار سایرین نیز قرار می‌گیرد.

۶- کارگاه‌های آموزشی وبمستری

با پایان جلسات آموزشی، این دوره تمام نمی‌شود. ما هر چند وقت یک بار یک کارگاه آموزشی برای هنرجویان دوره‌ی شما برگزار می‌کنیم و در مورد یک موضوع مرتبط با دنیای وبمستری صحبت می‌کنیم.

لطفاً در نظر داشته باشید که کارگاه‌ها رکورد نمی‌شوند. شما برای استفاده از آن‌ها، باید در جلسات حضور پیدا کنید. هنرجویان حضوری و غیرحضوری هر دو می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند. شرکت در این کارگاه‌ها برای هر دو گروه (حضوری و غیرحضوری) رایگان است.

در بخش «سرفصل‌ها» می‌توانید موضوع بعضی از این کارگاه‌ها را ببینید. البته درنظر داشته باشید که به فراخور نیاز روز جامعه ممکن است موضوع بعضی از کارگاه‌ها تغییر کند.

سرفصل‌های آموزشی دوره تخصصی طراحی وبسایت

رابط کاربری و گرافیک وب‌سایت (جلسه ۲ – حضوری)
در این جلسه با یادگیری تکنیک‌هایی مؤثر در طراحی سایت، نسبت به افزایش کارایی وب‌سایت خود اقدام می‌کنیم. با رعایت تکنیک‌های این جلسه بازدهی سایتمان چند برابر حالت عادی خواهد شد.

پلاگین‌های کاربردی (جلسه ۵ – غیرحضوری)
این جلسه شامل آموزش تعدادی از پلاگین‌های مهم و کاربردی وردپرس است. در این جلسه، آموزش پلاگین‌هایی وجود دارد که قابلیت تبدیل شدن به یک جلسه‌ی آموزشی مستقل را نیز دارند.

ساخت فرم‌های حرفه‌ای (جلسه ۸ – حضوری)
در این جلسه ساخت پیچیده‌ترین فرم‌ها با متغیرهای گوناگون، قابلیت پرداخت آنلان، ارسال sms بعد از پرداخت یا پر کردن فرم و… را می‌آموزید. بعد از این جلسه تقریباً هیچ نوع فرمی نیست که نتوانید بسازید.

سئو ۱ – الگوریتم‌ها و تکنیک‌های سئو (جلسه ۱۰ – غیرحضوری)
اگر می‌خواهید یک جسد را مخفی کنید، آن را در صفحه دوم نتایج گوگل قرار دهید. سئو یعنی دیده شدن در نتایج جستجو. شما به طور مفصل می‌آموزید که چطور باید یک وبسایت را در نتایج جستجوی مربوط به خودش بالا بیاورید.

سئو ۳ – گوگل‌وب‌مستر (جلسه ۱۲ – غیرحضوری)
گوگل‌وب‌مستر یا همان سرچ کنسول گوگل، قلب تپنده‌ی وب‌سایت شما خواهد بود. در گوگل وب‌مستر می‌توانید تمام نکات سئوی وب‌سایت خود و نیز رفتار کاربرانتان را در سایت بررسی و نسبت به بهبود آن‌ها اقدام کنید.

نکات طلایی وبمستری (جلسه ۱ – حضوری)
در این جلسه ده‌ها نکته‌ی تخصصی در مورد طراحی وبسایت را یاد می‌گیرید. بدون دانستن این نکات شما هرگز یک طراح سایت نخواهید شد. این جلسه برگرفته از نیازسنجی ده‌ها مشتری و سؤالات پر تکرار صدها هنرجوی ماست.

ساخت یک وب‌سایت حرفه‌ای (جلسه ۳ و ۴ – حضوری)
در این ۲ جلسه کار با یکی از بهترین و پرامکانات‌ترین قالب‌های وردپرس را می‌آموزیم. به کمک آموزش‌های این ۲ جلسه می‌توانیم بیش از ۱۰ نوع وب‌سایت مختلف را طراحی کنیم که کمتر شباهتی بهم داشته باشند.

فروشگاه (جلسه ۶ و ۷ – حضوری)
در این ۲ جلسه هر آنچه لازم است که برای ساخت یک فروشگاه بدانید، به شما گفته خواهد شد. در این ۲ جلسه برای بیشتر از ۵۰ ویژگی که در سایت‌های فروشگاهی ممکن است مورد نیاز وبمسترها باشد، راهکار معرفی می‌شود.

امنیت وب‌سایت (جلسه ۹ – حضوری)
در این جلسه ده‌ها نکته امنیتی را به شما آموزش می‌دهیم، به نحوی که سایتتان را از هک یا خرابکاری دیگران محافظت کنید. همچنین راه برگرداندن سایت در صورت بروز هر نوع مشکلی را نیز یاد می‌گیرید.

سئو ۲ – سئوی عملی (جلسه ۱۱ – غیرحضوری)
همه‌ی آن چه که باید بدانید و در سایتتان اجرا کنید را در این جلسه به شما خواهیم گفت. همچنین تمامی این کارها را به صورت عملی نیز انجام خواهیم داد تا درک بهتری از مطالب به دست بیاورید.

نکات طلایی وبمستری (جلسه ۱ – حضوری)
در این جلسه ده‌ها نکته‌ی تخصصی در مورد طراحی وبسایت را یاد می‌گیرید. بدون دانستن این نکات شما هرگز یک طراح سایت نخواهید شد. این جلسه برگرفته از نیازسنجی ده‌ها مشتری و سؤالات پر تکرار صدها هنرجوی ماست.

رابط کاربری و گرافیک وب‌سایت (جلسه ۲ – حضوری)
در این جلسه با یادگیری تکنیک‌هایی مؤثر در طراحی سایت، نسبت به افزایش کارایی وب‌سایت خود اقدام می‌کنیم. با رعایت تکنیک‌های این جلسه بازدهی سایتمان چند برابر حالت عادی خواهد شد.

ساخت یک وب‌سایت حرفه‌ای (جلسه ۳ و ۴ – حضوری)
در این ۲ جلسه کار با یکی از بهترین و پرامکانات‌ترین قالب‌های وردپرس را می‌آموزیم. به کمک آموزش‌های این ۲ جلسه می‌توانیم بیش از ۱۰ نوع وب‌سایت مختلف را طراحی کنیم که کمتر شباهتی بهم داشته باشند.

پلاگین‌های کاربردی (جلسه ۵ – غیرحضوری)
این جلسه شامل آموزش تعدادی از پلاگین‌های مهم و کاربردی وردپرس است. در این جلسه، آموزش پلاگین‌هایی وجود دارد که قابلیت تبدیل شدن به یک جلسه‌ی آموزشی مستقل را نیز دارند.

فروشگاه (جلسه ۶ و ۷ – حضوری)
در این ۲ جلسه هر آنچه لازم است که برای ساخت یک فروشگاه بدانید، به شما گفته خواهد شد. در این ۲ جلسه برای بیشتر از ۵۰ ویژگی که در سایت‌های فروشگاهی ممکن است مورد نیاز وبمسترها باشد، راهکار معرفی می‌شود.

ساخت فرم‌های حرفه‌ای (جلسه ۸ – حضوری)
در این جلسه ساخت پیچیده‌ترین فرم‌ها با متغیرهای گوناگون، قابلیت پرداخت آنلان، ارسال sms بعد از پرداخت یا پر کردن فرم و… را می‌آموزید. بعد از این جلسه تقریباً هیچ نوع فرمی نیست که نتوانید بسازید.

امنیت وبسایت (جلسه ۹ – حضوری)
در این جلسه ده‌ها نکته امنیتی را به شما آموزش می‌دهیم، به نحوی که سایتتان را از هک یا خرابکاری دیگران محافظت کنید. همچنین راه برگرداندن سایت در صورت بروز هر نوع مشکلی را نیز یاد می‌گیرید.

سئو ۱ – الگوریتم‌ها و تکنیک‌های سئو (جلسه ۱۰ – غیرحضوری)
اگر می‌خواهید یک جسد را مخفی کنید، آن را در صفحه دوم نتایج گوگل قرار دهید. سئو یعنی دیده شدن در نتایج جستجو. شما به طور مفصل می‌آموزید که چطور باید یک وبسایت را در نتایج جستجوی مربوط به خودش بالا بیاورید.

سئو ۲ – سئوی عملی (جلسه ۱۱ – غیرحضوری)
همه‌ی آن چه که باید بدانید و در سایتتان اجرا کنید را در این جلسه به شما خواهیم گفت. همچنین تمامی این کارها را به صورت عملی نیز انجام خواهیم داد تا درک بهتری از مطالب به دست بیاورید.

سئو ۳ – گوگل‌وب‌مستر (جلسه ۱۲ – غیرحضوری)
گوگل‌وب‌مستر یا همان سرچ کنسول گوگل، قلب تپنده‌ی وب‌سایت شما خواهد بود. در گوگل وب‌مستر می‌توانید تمام نکات سئوی وب‌سایت خود و نیز رفتار کاربرانتان را در سایت بررسی و نسبت به بهبود آن‌ها اقدام کنید.

مشاهده نمونه سایت فروشگاهی دوره تخصصی

کلیک کنید

البته این فقط بخشی از محتوای آموزشی دوره بود. علاوه بر مواردی که گفته شد، شما این موارد را نیز می‌آموزید:

√ آموزش کار با چندین قالب حرفه‌ای به صورت ویدیویی (غیرحضوری) به عنوان هدیه

√ تشخیص زبان مورد استفاده در وب‌سایت‌های گوناگون و نیز تشخیص قالب و پلاگین‌های استفاده شده در سایت‌های وردپرسی مورد نظرمان

√ فارسی‌سازی پلاگین و قالب

√ کار به بهترین صفحه‌سازهای وردپرس و ساخت انواع صفحات دلخواه

√ ساخت اسلایدرهای جذاب، کاربردی و چند لایه

√ عوض کردن فونت وبسایت با روش‌های تخصصی و گوناگون

√ انتقال وبسایت از لوکال هاست به هاست اصلی با حرفه‌ای‌ترین و کامل‌ترین روش

√ آموزش استفاده از بسته‌ی نصبی قالب‌ها و همین طور ساخت بسته‌ی نصبی توسط خودتان

√ نصب و آپدیت قالب‌ها و پلاگین‌ها به صورت دستی

√ آموزش مخفی کردن اطلاعات قالب

√ اضافه کردن نقشه‌ی گوگل به وبسایت

√ چت آنلاین کاربران با مدیر سایت

√ و بسیاری موارد دیگر…

دورهمی‌ها و کارگاه‌های آموزشی پس از پایان دوره

با پایان جلسات آموزشی، این دوره تمام نمی‌شود. ما هر چند وقت یک بار یک کارگاه آموزشی برای هنرجویان هر دوره برگزار می‌کنیم و در مورد یکی از موضوعات دنیای وبمستری صحبت می‌کنیم.

البته تضمینی برای رکورد این جلسات وجود ندارد و تصمیم‌گیری در مورد رکورد دورهمی‌ها بسته به تصمیم مدیریت مجموعه دارد. هنرجویان حضوری و غیرحضوری هر دو می‌توانند در این دورهمی‌ها شرکت کنند. شرکت در این دورهمی‌ها برای هر دو گروه (حضوری و غیرحضوری) رایگان است.

کارگاه چهارم

کسب و کارهای وبمستری

کارگاه سوم

بررسی سایت‌های دانشجویان

کارگاه دوم

ایمیل مارکتینگ

کارگاه اول

ساخت اپلیکیشن وبسایت

کارگاه اول

ساخت اپلیکیشن وبسایت

کارگاه دوم

ایمیل مارکتینگ

کارگاه سوم

بررسی سایت‌های دانشجویان

کارگاه چهارم

کسب و کارهای وبمستری

توانایی‌های شما در پایان دوره

در صورتی که مطالب را کامل دنبال کنید و برای انجام تمرین‌های هفتگی وقت کافی بگذارید، شما در پایان این دوره یک وبمستر حرفه‌ای خواهید بود، به نحوی که:

√ سایت‌های جذاب و کاربردی بسازید.

√ برای هر نیازی که داشته باشید، می‌توانید قالب و پلاگین لازم را پیدا و تهیه کنید.

√ با انواع پلاگین‌ها و قالب‌ها کار کنید.

√ فرم‌های پیچیده‌ی پشتیبانی، فروش، ثبت‌نام و… طراحی کنید.

√ صفحات دلخواه خود را در وردپرس (هر نوع صفحه‌ای که دلتان می‌خواهد) بسازید.

√ یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای بسازید و با انواع پلاگین‌های تخصصی فروشگاهی آشنا شوید.

√ امنیت وبسایتتان را تأمین کنید.

√ وبسایتتان را در کلیدواژه‌های مدنظرتان سئو کنید.

√ و بسیاری موارد دیگر.

 

بازار کار این رشته

بازار کار این رشته کاملاً به این بستگی دارد که شما به صورت یک کارمند بخواهید کار کنید یا به صورت مستقل و انفرادی.

در حالت اول، طراح وب به صورت تمام وقت (در سال ۹۸، تهران) به‌طور میانگین بین ۲ تا ۳ میلیون تومان درآمد خواهد داشت که میزان دقیق آن بستگی به سطح مهارت‌های شما، سختی کار خواسته شده و بزرگی شرکتی که در آن کار می‌ کنید و… دارد.

اما در حالت دوم، یعنی اگر به صورت مستقل کار کنید، بستگی به این که چند پروژه در سال بگیرید، می‌توانید مبلغ درخواستی خود را تغییر دهید. برای اینکه حدود درآمد برایتان مشخص شود، بابت طراحی اختصاصی یک وب سایت داینامیک با امکانات معمول سایت‌های شرکتی، معمولا بین ۱٫۵ تا ۳ میلیون تومان می‌توانید دریافت کنید. حالا اگر فرض کنید که در ماه فقط دو پروژه بگیرید، در ماه درآمد قابل قبولی خواهید داشت. این درآمد برای طراحان وب با سطح متوسط و در ایران است. اگر شما یک طراح وب حرفه‌ای باشید به نسبت بزرگی پروژه‌ها قیمت‌ها بسیار بالاتر این خواهد بود.

طراحی وبسایت، آشنایی با مدیریت حرفه‌ای وبسایت، سئو و نیز نگهداری و ارتقای وبسایت امروزه یکی از پردرآمدترین شغل‌های دنیا است. در ایران نیز شاهد تقاضای روزافزون برای متخصصان این حوزه هستیم.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، با آموزش‌های وبمستری این دوره شما این توانایی‌های را برای بازار کار و کسب درآمد به دست خواهید آورد:

√ راه‌اندازی کسب و کار آنلاین مدنظر خود و ایجاد درآمد پایدار از آن

√ انجام پروژه‌های طراحی وبسایت برای دیگران

√ کار به صورت استخدامی در شرکت‌های طراحی وبسایت

√ کار به صورت استخدامی در شرکت‌های گوناگون جهت مدیریت، نگه‌داری و ارتقای وبسایت آن شرکت (به دلیل گرایش شدید صاحبان کسب‌وکارها به داشتن وبسایت، کارمند متخصصی که به امور سایت آن شرکت بپردازد، بسیار مورد نیاز است و بازار کار داغی دارد.)

√ کار به صورت پروژه‌ای روی وبسایت‌های دیگران جهت تأمین امنیت و نیز ارتقای امکانات وبسایتشان

√ قبول پروژه‌های سئو

√ آموزش مباحث طراحی وبسایت به دیگران (خصوصاً کسانی که سایت وردپرسی دارند، ولی کار با آن را چندان بلد نیستند)

سرتیفیکیت

ارایه‌ی سرتیفیکیت دوره تخصصی در پایان دوره (بدون پرداخت هزینه جداگانه)

نظرات برخی هنرجویان ما

placeholder men

راستش تا به حال کلاس انقدر مفید و سرشار از اطلاعات تا به این سنم نه به صورت خصوصی و نه عمومی، نه حتی دانشگاهی تا مقطع ارشد نرفته بودم. واقعاً متشکرم که این‌طور خالصانه و مخلصانه تا جایی که جا داشت بهمون اطلاعات دادید.

ابوالفضل سلطانی – مهندس معماری

این دوره فوق‌العاده عالی بود. اول از همه دسترسی کلاس و نزدیکی به مترو. و بعد توضیحات کامل استاد و اسلاید و ویدیویی که از کلاس می‌دادند تکمیل‌کننده‌ی آموزش بود و در آخر دوره مدرک هم گرفتیم. با تشکر از گروه آموزشی F1.

فاطمه رحیمی – حسابدار

من این دوره رو ثبت‌نام کردم و واقعاً رضایت داشتم. جالب اینجاست که در ابتدا علاقه‌ی خاصی به طراحی سایت نداشتم و فقط می‌خواستم با کلیت کار آشنایی به دست بیارم ولی انقدر که سطح کیفیت کلاس و آموزش بالا بود دوره‌ی پیشرفته‌ی طراحی سایت رو هم با میل و رضایت درونی ثبت‌نام کردم. پیشنهاد من به شما ثبت‌نام در این کلاس هست. در کل نه تنها کیفیت کلاس عالیه بلکه استاد دوره هم بی‌نظیر و باسواد و بااخلاقه. یک لحظه هم برای تصمیم‌گیری درنگ نکنید. واقعاً از هر نظر سطح این دوره بالا و بی‌رقیبه.

رجا ساکتیان – شغل آزاد

عالیه. دوره‌ای هست که معلومه روش فکر شده و هر آن‌چه که نیاز هست استاد خودش میگه، یعنی حتی اصلاً نیاز نیست سؤال بپرسی چون هر سؤالی توی فکرت هم داری استاد تدریس می‌کنه!

محسن رحیمی – شغل آزاد

فقط می‌تونم بگم این دوره بی‌نظیر بود. از هر لحاظ کامل و خوب بود، البته باید بگم از همه مهم‌تر استاد این دوره از لحاظ شخصیتی، اخلاقی و فن بیان حرف نداشتند.

نیما جلیلی – مهندس برق

من در دوره‌های آموزشی زیادی شرکت کردم، هم به عنوان مدرس و هم به عنوان هنرجو/دانشجو. در دوره‌ی آموزش طراحی سایت مؤسسه‌ی F1 هم به صورت غیرحضوری شرکت کردم. قیمت کم/مناسب این دوره در نگاه اول بی‌کیفیتی رو برای من تداعی کرد، اما بعد از مراجعه به صفحه کلاسی (مخصوص هنرجویان غیرحضوری) و استفاده از فایل‌های آموزشی که شامل pdf، ویدیو، قالب و پلاگین و… میشه، الان به جرأت می‌تونم بگم یکی از بهترین بسته‌های آموزشی رو در این مؤسسه دیدم و حتی به چندتا از همکاران آموزشگاه‌دار خودم هم نشون دادم که ببینند که چطور میشه یک پکیج آموزشی کامل و بی‌نقص/کم‌نقص تهیه و ارائه کرد، طوری که مصرف‌کننده رو راضی و گاه شگفت‌زده کنه. ای کاش فرصتش رو داشتم که در دوره‌ی حضوری شرکت کنم و با استاد دوره (مهندس میثم عربی) هم آشنا بشم.

آیدین شیرگو – مشاور منابع انسانی
placeholder female

دوره‌ی بسیار مفیدی بود و همه چیز روی اصول بود. در امر پشتیبانی در همه‌ی ساعات شبانه‌روز پاسخ‌گو بودند و فقط می‌تونم بگم مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید و همین حالا ثبت‌نام کنید.

مونا یاحق – پشتیبان سایت

ثبت‌نام در این دوره را به همه‌ی دوستانی که در جستجوی یک کلاس آموزشی با کیفیت بالا در حوزه‌ی طراحی سایت هستند قویاً تویه می‌کنم. حجم مطالب ارائه شده و کیفیت آموزش فراتر از انتظار من بود. ارزش کیفی آموزشی که می‌بینید به واقع چندین برابر مبلغ پرداختی شماست. به علاوه‌ی این که هدایای آموزشی و خدمات جانبی آن در طول دوره رضایت شما را چند برابر می‌کند. جدای از کلاس، فایل‌های آموزشی که در بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می‌گیرد موردی است که سطح کیفی آموزش آن را از دیگران با قدرت متمایز می‌کند. به شیوه‌ی تدریس مهندس میثم عربی از منظر بهینه بودن و استفاده‌ی مناسب از زمان از ۱۰۰ نمره ۱۰۰ می‌دهم، ایشان مدرسی باهوش و بسیار حرفه‌ای و مسلط می‌باشند.

پیمان شاه‌میرزا – مدیر آموزش
placeholder female

من در این کلاس شرکت کردم. کلاس‌هاشون خیلی بیشتر از حد انتظار بود. قبل از این کلاس‌ها سایت داشتم و طراحی سایت برای خودم رو داشتم ولی باورم نمی‌شد که این همه مطلب بوده و من نمی‌دونستم. استاد عربی باحوصله و دلسوزانه تدریس می‌کنند و واقعاً کار تدریس رو بلدند و روی کار تدریسشون وقت و انرژی گذتشتند. همیشه تمامی سؤال‌ها رو خارج از تایم کلاس با ایمیل جواب می‌دند. حتی سؤال‌هایی که مربوط به طراحی سایت نمیشه. محیط آموزشی مناسب، دوستانه و صمیمی است. با ثبت‌نام در این کلاس تمام نیازهای شما برطرف میشه و حتی خیلی خیلی بیشتر از چیزایی که فکرش رو می‌تونید بکنید فوت و فن یاد می‌گیرید.

مریم منفردی – کارشناس زبان انگلیسی

دوره‌ی خوب و مفیدی بود و پشتیبانی فوق‌العاده‌ای داشتند.می‌تونستید سؤال‌های مربوطه رو از طریق ایمیل بپرسید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن جواب سؤالتون رو بگیرید. در کل به نظرم از استانداردهای یه کلاس عالی برخوردار بود.

هانیه نجف زاده – دانشجوی فیزیک

من در این دوره شرکت کردم. هم مقدماتی و بعد هم دوره‌ی تکمیلی… بی‌اندازه عالی و جامع بود و واقعاً incredibly satisfying. وقتی وارد این کلاس بشید خودتون از نزدیک کیفیت و جامعیت دوره رو لمس می‌کنید و برای همیشه این دوره و business skillهایی که یاد گرفتید به یادتون می‌مونه.

اشکان حیدری فاضل – گرافیست
placeholder men

من محمدجواد نوریان هستم، فارغ‌التحصیل رشته‌ی نرم‌افزار و برنامه نویس وب با زبان asp، با مجموعه‌ی F1 به صورت اتفاقی آشنا شدم و از سر کنجکاوی وارد دوره‌ی مقدماتی شدم. این دوره به حدی کامل، کاربردی و به زبان ساده تدریس شده است که منی که هیچ نیازی به این دوره نداشتم حتی دوره‌ی پیشرفته و چند دوره‌ی دیگه رو هم شرکت کردم و کاملاً راضی هستم. به دوستانی که تمایل دارند وارد دنیای طراحی وب بشند این دوره رو توصیه می‌کنم. کیفیتش عالیه و قیمت هم مناسبه.

محمدجواد نوریان – مسؤول فنی

من این دوره رو شرکت کردم و واقعاً واسه منی که اصلاً قصد نداشتم سمت طراحی سایت برم یه اتفاق بزرگ توی زندگیم بود که باعث شد چند دوره‌ی دیگه رو هم شرکت کنم و مسیر شغلم رو کلاً تغییر بدم و ارتباط دوستانه‌ای با استاد عزیز دوره برقرار کنم و واقعاً ایشون ۲۴ ساعته پاسخگوی همه‌ی سؤالات بچه‌ها بوده و هست.

بهنام خان‌محمدی – برنامه‌نویس

یک دوره‌ی کاملاً کاربردی! مدرس دوره با تسلط و اشراف کامل به موضوع و بیان شیوا تک‌تک مطالب ذکر شده در سرفصل رو به خوبی پوشش دادند. بعد از دوره‌ی مقدماتی، دوره‌ی پیشرفته‌ی طراحی سایت رو هم با ایشون گذروندم و رضایت کامل از هر دو دوره داشتم. این دوره رو به تمامی دوستانی که به دنبال ورود به دنیای طراحی سایت به صورت حرفه‌ای هستند پیشنهاد می‌کنم.

فرهاد جلالی – کارمند

لازم می‌دانم از استاد عزیز جناب میثم عربی کمال تشکر را داشته باشم. دوره برای من بسیار کاربردی و مفید بود.مطالب و طبقه‌بندی آموزش بسیار مناسب بود. اطلاعات به درستی منتقل شد و استاد عزیز در طول دوره حق مطلب را ادا می‌کنند. در انتهای دوره توانمندی خوبی را برای کار با وردپرس پیدا کردم. جدا از دوره، حمایت‌های معنوی استاد از هنرجویان باعث یادگیری فزاینده در حوزه‌ی کسب و کار می‌شود. با تشکر فراوان.

محمدرضا دشتی – مهندس شبکه

من دوره‌ی طراحی سایت گروه آموزشی F1 رو گذروندم. واقعاً فوق‌العاده بود. همه چیز رو کامل و جامع توضیح می‌دادند. مخصوصاً این که از کل کلاس فیلم گرفته می‌شد و همراه نرم‌افزارهای هر قسمت در اختیارمون قرار می‌دادند.

فاطمه نصیری – دانشجوی IT

به نظر من که توی خیلی کلاس‌ها در این زمینه شرکت کردم این دوره کاملاً متفاوت و دوست‌داشتنی بود. یه جورایی هم یاد می‌گرفتم هم لذت می‌بردم. لذت از: فن بیان و نحوه‌ی انتقال مطالب توسط استاد عربی، پشتیبانی عالی ایشون پیرامون مشکلاتم و همچنین جو دوره که کاملاً درگیرکننده بود. من در طول این دوره چهار سایت وردپرسی به مشتریانم تحویل دادم.

محمدرضا سمیعی – کارشناس چاپ و تبلیغات

من این دوره رو شرکت کردم و کاملاً راضی هستم. مطالب دقیقاً مطابق سرفصل‌هایی که ذکر شده بود آموزش داده شدند. نحوه‌ی اطلاع‌رسانی آموزشگاه و پاسخگویی استاد به مشکلاتمون در طول ترم راضی کننده بود. جو کلاس خلاقانه بود و ایده‌های زیادی برای کار در ذهنم ایجاد می‌کرد.

آزاده سلیمانیان – کارشناس IT

اول از استاد عربی عزیز تشکر فراوان رو دارم بابت نحوه‌ی آموزش و توضیحات کامل و جامع در مورد طراحی سایت که بسیار عالی بود و تشکر ویژه دارم در مورد آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت که بسیار مفید و مؤثر بود. به دوستانی که قصد شرکت در کلاس‌های آموزشی طراحی سایت رو دارند پیشنهاد می‌کنم حتماً از این دوره استفاده کنند. من تونستم چند سایت باکیفیت بسازم و مشتری زیادی داشته باشم و بهترین قسمت این دوره حمایت و پشتیبانی بعد از آموزش‌ها بود که همیشه ازش بهره بردم. باز هم از زحمات بی‌کران استاد متشکرم.

حمیدرضا غلامی – تکنسین لوازم سرمایشی
placeholder female

این دوره رو به همه‌ی دوستان پیشنهاد می‌کنم. یه دوره‌ی فوق‌العاده کامل با اطلاعات به روز شده و کاملاً کاربردی. از استاد عربی به خاطر این دوره و تسلط فوق‌العاده‌شون روی مباحث و انتقال اطلاعات ممنونم.

یلدا شرفی – دانشجوی ارشد کامپیوتر
placeholder men

من تعریف این دوره رو از دوستام شنیده بودم و اول فکر می‌کردم اغراق می‌کنند! اما بعد از حضور در دوره فهمیدم که درست می‌گفتند. استاد واقعاً مسلط و مباحث کاملاً کاربردی بودند.

امیرحسین عزیزی – شغل آزاد

من در دوره طراحی وبسایت شرکت کردم. یکی از مفیدترین و بهترین کلاس‌هایی بود که تا به الان شرکت کردم. کاملاً جامع و کاربردی بود. مدرس دوره هیچ مبحث نگفته‌ای باقی نمی‌گذارند و هیچ سوالی را بدون جواب رها نمی‌کنند.

فاطمه محمدی – کارمند
placeholder female

کلاس‌های آقای عربی واقعاً عالی هستند. من تا به حال در کلاس‌های زیادی شرکت کردم و به جرأت می‌تونم بگم کلاس ایشون بانظم‌ترین و پربارترین کلاسی بود که تا حالا رفته بودم. ایشون از قبل به ریزترین موارد درسی که ممکنه برای شما در آینده در انجام پروژه‌هاتون احتیاج بشه فکر کردند و اون‌ها رو در اختیارتون می‌ذارند. یکی از مواردی که واقعاً برام جالب بود این بود که برای رفع اشکال تک‌تک دانشجوها خارج از زمان کلاس هم وقت می‌گذاشتند. شرکت در کلاس‌های ایشون رو به همه توصیه می‌کنم و مطمئنم نه تنها پشیمون نمی‌شید بلکه خیلی مشتاق می‌شید باز هم در کلاس‌های ایشون شرکت کنید.

مریم کاریان – کارمند

سؤالات متداول در مورد این دوره

آیا مباحث این دوره را در گوگل هم می‌توان پیدا کرد؟

بله.

البته در گوگل همه چیز را می‌توان پیدا کرد.

چیزی که مهم است کیفیت آن است. اطلاعات رایگانی که در اینترنت موجودند، اکثراً سطحی بوده و از عمق بالایی برخوردار نیستند.

در درجه‌ی بعدی فاکتور زمان را هم باید در نظر گرفت. شما سرفصل‌های ما را با شرکت در دوره طی ۳ ماه کاملاً یاد خواهید گرفت. این دوره تجربه‌ی سال‌ها کار ماست. اگر خودتان بخواهید به صورت خودآموز و به صورت سرچ در گوگل آن‌ها را یاد بگیرید، به چند سال زمان نیاز دارید. که باز هم قطعاً کیفیت آن حتی نزدیک به خروجی این دوره نیز نیست. این دوره حاصل سال‌ها تجربه‌ی کاری حرفه‌ای ما و همین طور تدریس آن به چند صد نفر است.

جلسه اول دوره تخصصی را برای شما مثال می‌زنم. این جلسه که «نکات طلایی» نام دارد، شامل حدود ۱۰۰ نکته تخصصی طراحی سایت است که اگر تیترهای این جلسه را به شما بدهیم، برای پیدا کردن محتوا و توضیحات آن تیترها به ماه‌ها زمان نیاز دارید.

این دوره به صورت حضوری برگزار می‌شود یا غیرحضوری؟

به هر دو شکل حضوری و غیرحضوری.

انتخاب شرکت در دوره به صورت حضوری یا غیرحضوری طبیعتاً به عهده خود شماست.

تفاوت دوره‌ی حضوری و غیرحضوری دقیقاً چیست؟

تنها تفاوتشان در «حضور در کلاس» است. به جز این مورد دوره‌های حضوری و غیرحضوری ما هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

ممکن است توضیح بیشتری در مورد دوره غیرحضوری بدهید؟

بله. در دوره غیرحضوری شما به جای حضور در کلاس رکوردهای ویدیویی آن را دریافت می‌کنید. این رکوردها همه با کیفیت Full HD بوده و از لحاظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن هستند. جالب است بدانید حتی اگر مدرس از تخته وایت‌بورد در کلاس استفاده کند، این قسمت‌ها نیز در رکورد ویدیویی موجود خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، امکان رفع اشکال و ارتباط با مدرس از طریق ایمیل و تلگرام نیز برای شما فراهم است. هنرجویان دوره غیرحضوری مانند هنرجویان دوره حضوری تمام هدایای آموزشی، پکیج قالب‌ها و پلاگین‌ها، امکان شرکت حضوری در دورهمی‌ها و… را دریافت خواهند کرد.

در دوره حضوری رکورد ویدیویی دوره نیز در اختیار من قرار می‌گیرد؟

بله.

البته این رکوردها فقط قابل استفاده برای شخصی که در دوره شرکت کرده است، می‌باشد.

لایسنس قدرتمندی که گروه آموزشی F1 روی ویدیوهای خود قرار می‌دهد، ضامن این قانون خواهد بود.

دوره حضوری در چه روزهایی برگزار می‌شود؟

معمولاً حداقل یک کلاس در طول هفته و حداقل یک کلاس نیز آخر هفته تشکیل می‌دهیم.

شما یکی از زمان‌ها را انتخاب و هر هفته فقط در آن کلاس شرکت می‌کنید. در صورتی که روز کلاستان نتوانید در آموزشگاه حاضر شوید، با هماهنگی قبلی و در صورت وجود ظرفیت خالی می‌توانید از کلاس دیگر ما استفاده کنید.

برای اطلاع از زمان‌بندی دقیق دوره به بخش «در یک نگاه» از همین صفحه مراجعه کنید.

امکان تخفیف وجود دارد؟ امکان پرداخت شهریه در بیش از یک مرحله (اقساطی) چطور؟

دوره‌ی ما با حجم زیادی از آموزش و قالب و پلاگین هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت در کل کشور بی‌رقیب است.

اما با این حال ما هر ترم به ۵ نفر اولی که در دوره‌ی تخصصی ما ثبت نام کنند، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان تخفیف می‌دهیم. این تخفیف در زمان مشخصی که طی دوره به هنرجویان اعلام می‌شود، باز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با ما از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

پشتیبانی در این دوره به چه صورت و تا چه مدتی است؟

پشتیبانی مانند دوره مقدماتی از طریق ایمیل و تلگرام است.

برخلاف دروه مقدماتی، زمان پشتیبانی محدودیتی ندارد و ما بنا را بر پشتیبانی همیشگی گذاشته‌ایم.

البته ممکن است این شرایط در آینده تغییر کند. اما پشتیبانی حداقل تا ۶ ماه بعد از دوره را تضمین می‌کنیم. ما هنوز به سؤالات درسی هنرجویان ۴ سال پیش آموزشگاه بدون هیچ هزینه‌ای پاسخ می‌دهیم و تنهایشان نگذاشته‌ایم.

با گذراندن این دوره به تمام وردپرس مسلط می‌شوم؟

هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که تمام وردپرس را به شما آموزش می‌هد. دنیای وردپرس، انتها ندارد.

اما این تضمین را می‌دهیم که اصلی‌ترین و مهم‌ترین مباحث وردپرس در این دوره به شما آموزش داده می‌شود به نحوی که از عهده اکثر پروژه‌ها بربیاید.

نکته‌ی مهم‌تر این که شما در پایان دوره به بینشی از وردپرس می‌رسید که در صورتی که نیازی برایتان مطرح شود، ولی طی دوره پاسخی به آن داده نشده بود، خودتان بتوانید آن را برطرف کنید. این مورد، یکی از بزرگترین خصیصه‌های دوره‌ی ماست که از جلسه‌ی اول (موسوم به نکات طلایی) روی آن کار می‌شود.

بعد از گذراندن این دوره می‌توانم مشغول به کار شوم؟

قطعاً.

هم می‌توانید سایتی درست کنید که از گردش آن سایت درآمد کسب کنید. هم می‌توانید پروژه‌های مختلف را قبول کنید و از این راه درآمد کسب کنید.

پیشنهاد ما ترکیب این ۲ روش با هم است.

البته می‌توانید در شرکت‌های طراحی وبسایت هم به کار مشغول شوید، که چون درآمد ۲ روش اول به مراتب بیشتر از کار کارمندی است، توصیه‌ی ما آن ۲ مورد اول است.

بعد از گذراندن این دوره چه توانایی‌ها و مهارت‌هایی به دست می‌آورم؟

با دنیای طراحی وبسایت به صورت تخصصی آشنا می‌شوید و در نهایت می‌توانید انواع مختلف سایت با نیازهای مختلف را طراحی کنید.

همچنین توانایی سئو کردن یک وب‌سایت را نیز به دست می‌آورید.

برای پاسخ به این سؤال، سرفصل‌های ما را یک بار دیگر مرور کنید.

همراه داشتن لپ‌تاپ در این دوره ضروری است؟

برای تمرین، بله.

البته با توجه به ارایه‌ی رایگان ویدیوهای کلاس به شما می‌توانید تمرین را به خانه موکول کنید و در کلاس فقط یاد بگیرید و رفع اشکال کنید.

البته بعضی از جلسات نیز به لپ‌تاپ نیازی ندارند و از هنرجویان خواسته می‌شود که لپ‌تاپ به همراه نیاورند.

به خاطر مبلغ شهریه قصد شرکت در دوره را ندارم. نظر شما چیست؟

اگر قصد آموختن طراحی وبسایت به صورت تخصصی را دارید، در نظر داشته باشید که دوره‌ی ما یکی از کامل‌ترین دوره‌ها و در عین حال اقتصادی‌ترین دوره‌هاست.

اگر صاحب یک بیزینس نیستید در نظرداشته باشید که با اولین سایتی که برای یک مشتری طراحی کنید می‌توانید چند برابر هزینه‌ی این دوره را دربیاورید.

اما اگر صاحب یک بیزینس هستید، شما لاجرم به یک سایت برای کسب و کارتان نیاز خواهید داشت. اگر خودتان یاد بگیرید و انجام دهید، سایتی دقیقاً مطابق نیاز و خواسته‌یتان را با هزینه‌ای در حد یک دوره‌ی آموزشی ایجاد خواهید کرد. اگر این سایت را برون سپاری کنید، شما را برای همیشه به طراحتان وابسته می‌کند. البته یک وابستگی پرهزینه و گران. سایت، همیشه به نگهداری، پشتیبانی، بروزرسانی و… نیاز دارد. در صورتی که به اوضاع مسلط نباشید، برای هرمشکلی به طراحتان وابسته خواهید بود و باید برای رفع نیازهایتان هزینه کنید. بهتر است یکبار یاد بگیرید و برای همیشه از دیگران بی‌نیاز شوید.

هنوز سؤالی دارید که به آن پاسخ داده نشده؟‌

در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را از طریق تلگرام (کلیک کنید) و یا از طریق واتس‌اپ (کلیک کنید) نیز از ما بپرسید.
ما با شماره تلفن ۰۹۳۹۷۲۵۱۰۴۵ در این دو پیام‌رسان پاسخگوی شما هستیم.

برای شرکت در «دوره‌ی تخصصی طراحی وبسایت و سئو» فرم ثبت‌نام زیر را پر کنید.

دوره‌های آموزشی مشابه