درباره ما

گروه آموزشی F1 در زمستان سال ۱۳۹۳ برند خود را معرفی کرد. قبل از این تاریخ، اعضای گروه به صورت جداگانه مشغول به فعالیت بودند. مثل تمام مجموعه‌های دیگر، گروه تا به امروز دچار تحولات زیادی شده است. اما آنچه که امروز به عنوان گروه آموزشی F1 فعالیت می‌کند، بهترین حالت و ترکیبی است که تا به حال داشته است.

میثم عربی به عنوان بیانگذار مجموعه‌ی «گروه آموزشی F1» در پاییز ۱۳۹۳ دامنه f1learning.ir را ثبت کرد تا آغازگر مسیری باشد که در آن حدود ۲۰۰۰ نفر به صورت حضوری و تعداد بیشتری نیز به صورت غیرحضوری  مباحث برنامه‌نویسی، طراحی سایت و گرافیک را یاد بگیرند.

محل آموزشگاه در یکی از فرهنگسراهای تهران بود. در محدوده خیابان انقلاب و پل چوبی. ولی به خاطر طرح ترافیک، دسترسی نسبتاً سخت و… خیلی زود تصمیم به جابجایی آموزشگاه گرفتیم. میدان انقلاب جایی بود که برای استقرار مجموعه‌ی خود درنظر گرفتیم. آموزشی‌ترین نقطه در تمام کشور با دسترسی فوق‌العاده. حتی خارج از طرح ترافیک اصلی.

آموزش طراحی سایت اصلی‌ترین کار و هدف ما در سال‌های نخست بود. در این رسیدن به این هدف فوق‌العاده بودیم و حدود ۲۰۰۰ وبمستر را به بازار کار تحویل دادیم. تعدادی از این افراد نیز خودشان به آموزش طراحی سایت مشغول شدند. در کنار کار آموزش پروژه‌های طراحی سایت را به صورت خیلی محدود نیز اجرا می‌کردیم. در کنار این‌ها و در طول این سال‌ها بنا به نیاز دانشجویان خود دوره‌های دیگری نظیر گرافیک، دیجیتال مارکتینگ و… را نیز تدوین و برگزار کردیم.

بحران جهانی کرونا کلاس‌های حضوری ما را لغو کرد. اما این مسأله هم نتوانست ما را متوقف کند. ما کلاس‌های خود را به صورت غیرحضوری ادامه دادیم و دوره‌های متعددی را برگزار کردیم.

اجرای پروژه‌های طراحی سایت پررنگ‌ترین فعالت ما در دوران کرونا بود. حذف کلاس‌های حضوری از روند کاری ما به ما فرصت انجام کارهای دیگری را هم می‌داد. از بین کارهایی که می‌شد انجام داد، تصمیم گرفتیم در حیطه طراحی سایت فعالیت کنیم. کاری که آن را سال‌ها به دیگران یاد داده بودیم.

امروز مجموعه و تیم ما هم در صنعت آموزش و هم در حوزه اجرای پروژه‌های طراحی سایت و گرافیکی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید بخشی از نمونه‌کارهای طراحی سایت ما را مشاهده کنید. در صورت تمایل به ثبت سفارش نیز از همین صفحه می‌توانید اقدام کنید.

همکاران ما در گروه آموزشی F1

میثم عربی

میثم عربی
بنیانگذار و مدرس

محمد خوبخصلت

محمد خوب‌خصلت
مشاور

مرتضی مایلی

مرتضی مایلی
تحقیق و توسعه

سپیده نصیری

سپیده نصیری
تحقیق و توسعه

امیر شکیبا

امیر شکیبا
مدرس

نیلوفر یاری
طراح سایت

سارا افرایی
طراح سایت

شایان دلالیان

شایان دلالیان
طراح سایت

محیط آموزشگاه کافه آلمانی

محیط آموزشگاه
کافه آلمانی

محیط آموزشگاه
«گروه آموزشی F1»

قرار داشتن گروه آموزشی F1 در قلب تهران؛ میدان انقلاب و نزدیکی آن به مترو و بی‌آرتی باعث دسترسی عالی به گروه آموزشی F1 شده است. رفت‌و‌آمد از همه نقاط تهران به گروه آموزشی F1 و از طریق انواع وسایل نقلیه به راحتی انجام می‌گردد.

گروه آموزشی F1 با فضایی کاملاً مناسب و صمیمانه با افتخار میزبان دانشجویان عزیز است.

آدرس و راهنمای مسیریابی

قرار داشتن کافه آلمانی در قلب تهران؛ میدان انقلاب و نزدیکی به مترو و بی‌آرتی باعث دسترسی عالی به کافه آلمانی شده است. رفت‌و‌آمد از همه نقاط تهران به کافه آلمانی و از طریق انواع وسایل نقلیه به راحتی انجام می‌گردد.

کافه آلمانی با فضایی کاملاً مناسب آموزش زبان، صمیمانه و به همراه کتاب‌فروشی اختصاصی با افتخار میزبان زبان‌آموزان عزیز است.

آدرس و راهنمای مسیریابی