پشتیبانی

با ثبت‌نام در دوره‌های حضوری، یک اکانت VIP به شما تعلق می‌گیرد. در صورتی که با اکانت VIP خود وارد سایت شوید، در منوی بالا بخش جدیدی به نام «پشتیبانی» مشاهده می‌کنید. ما از طریق این بخش خارج از کلاس درس هم با شما خواهیم بود. از طریق بخش پشتیبانی، استاد کلاس شما، شخصاً و مستقیماً پاسخگوی سؤالات و مشکلات درسی شما خواهد بود. فایل‌های مربوط به کلاس (جزوه‌ها، اسلایدها، فایل‌های تمرین، ویدیوهای کمک‌آموزشی و…) نیز برای دانلود در اکانت VIP شما قرار می‌گیرد.

دوره‌های حضوری

علاوه بر دوره‌های آنلاین، ما در برگزاری دوره‌های حضوری نیز فعال هستیم. در برگزاری دوره‌های آموزشی ما بر این باوریم که مطالب اضافی، مقدمات کسل کننده و هر چه که در عمل قرار نیست به کار بیاید، باید از جلسات آموزشی حذف و زمان آن‌ها را به مطالب مفید و آن چیزی که در زندگی واقعی و بازار کار به آن نیاز است، اختصاص داده شود. و البته معتقدیم که باید بین دوره‌ی آموزشی و قیمت، تعادل منصفانه‌ای برقرار باشد. پیشنهاد می‌کنیم شهریه‌ها و سرفصل‌های آمورشی ما را بررسی و با موارد مشابه مقایسه کنید.

دوره‌های آنلاین

آموزش، خصوصاً آموزش رایگان و ارزان، حق همه است.
با این باور، بیش از سی دوره‌ی آموزشی باکیفیت را به صورت آنلاین راه‌اندازی و به صورت رایگان و یا با حداقل هزینه منتشر کردیم. این آموزش‌ها به صورت سلسله جلسات متوالی برنامه‌ریزی شده (مشابه کلاس‌های حضوری) و علاوه بر متن و عکس، بعضاً دارای فایل‌های صوتی و تصویری نیز می‌باشند. شما می‌توانید قبل از شروع به هر دوره‌ی آموزشی، سرفصل‌ها (فهرست درس‌ها) ی آن دوره را مشاهده کنید تا مطمئن شوید آن دوره، مناسب شماست.